Jak probíhá čištění koberců, sedaček a čalounění u Vás doma?

Čištění koberců, sedaček a čalounění je jedna z nejobjednávanějších služeb, která naše úklidová firma poskytuje, proto jsem se rozhodli zveřejnit tento krátký článek o tom jak čištění koberců, sedaček a čalounění probíhá a vše co vás může zajímat.

Začněme tedy úplně od začátku. Čištění si koberců, sedaček a čalounění si můžete jednoduše objednat online přímo na našich stránkách zde www.btfacility.cz/cisteni-kobercu-sedacek-calouneni/ kde si vyberete datum a čas realizace, který by Vám nejvíce vyhovoval a my Vám následně vaši objednávku potvrdíme, případně nabídneme náhradní termín.

Po vzájemném potvrzení objednávky přijede ve smluvený den a čas náš pracovník, kterého poznáte díky našemu firemnímu oblečení.

Před samotným čištěním koberců a sedaček je nutné aby byly koberce i sedačka z Vaší strany vysáté. Náš pracovník bude potřebovat přístup k vodě a následně k vylití vody špinavé z čištění sedačky, koberce či čalounění.

Čištění sedačky 4-5 míst trvá cca 60 minut, vždy se však může lišit dle míry znečištění. Čištění koberců 20 m2 trvá cca 30 min, opět se může délka trvání lišit dle míry znečištění.

Asi nejvíce Vás však zajímá délka schnutí po čištění koberců, sedačky a čalounění. Standardně je délka schnutí cca 4 hodiny od čištění, ale vždy záleží na počasí a pokojových podmínkách – vytopeno a přísun čerstvého vzduchu.

A poslední asi takové upozornění, ne vždy se nám podaří všechny fleky a nečistoty odstranit, ale vždy se snažíme pro to udělat maximum a věříme, že i tak bude konečný dojem s čištění koberců, sedačky nebo čalounění k vaší spokojenosti.

Co se týče platby, probíhá ihned po čištění pouze v hotovosti oproti příjmovému pokladnímu dokladu, který Vám bude vystaven, kde můžete případně i reklamovat drobné nedostatky či kvalitu.

Tým BT facility – úklidová firma

Napsat komentář