"Máme rádi čistotu"

Profesionální strojové čištění podlah, dlažby a PVC Uherské Hradiště a okolí


Strojové mytí podlah, dlažby a PVC mycím automatem              

Strojové čištění podlah, dlažby a PVC jednokotoučovým strojem

Strojové čištění podlah, dlažby a PVC vysokotlakým čističem

Strojové mytí a čištění podlah hal, skladů a garáží 


nebo

Potřebujete vyčistit podlahu o velké ploše, nebo silně znečištěnou dlažbu?

Zrealizujeme pro Vás jednorázové strojové mytí podlah mycím automatem garáží, hal a skladových prostor nebo strojové čištění silně znečištěné dlažby vysokotlakým jednokotoučovým strojem v kuchyni, jídelně.

Vyčistíme Vám podlahy jakéhokoliv povrchu – litý beton, dlažba, průmyslová podlaha, mramorové a teracové dlažby, PVC.  Na strojové čištění podlah používáme špičkové a vysoce výkonné mycí a čistící vysokotlaké stroje , které nabízíme také k zapůjčení. Strojovým čištěním vyčistíme během hodiny tolik m² podlah, které by i zkušený pracovník ručně mopem či kartáči nevyčistil za celý den.

Nejčastěji provádíme strojové mytí podlah garáží, parkovacích stání a litých podlah ve skladových a výrobních halách, dále čištění dažeb v kuchyních a jídelnách, ve školách a školkách či venkovní dlažby.

Nabízíme strojové čištění podlah Uherské Hradiště a okolí, v Uherském Brodě a okolí, ve Veselí nad Moravou a okolí, ve Zlíně, v Otrokovicích a Napajedlích.

Klientům nabízíme také profesionální úklid firmy, čištění koberců, sedaček a čalounění a úklid panelových bytových domů. Pro rodiny a majitele nemovitostí zvládneme také mytí oken a úklid domácností.

nebo

Reference ze strojového čištění

5/5

Martinec J., UH.

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

bytovým dům Uh. Hradiště

Často kladené otázky

Nejpozději do 24 hodin se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor a následně Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.
Doporučujeme, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Je nutné zajistit přístup ke studené vodě a elektrice. Prostory musí být nachystány a volně přístupné.

Na strojové mytí podlah, dlažby a PVC máme tyto stroje – mycí automat Shark a Karcher, jednokotoučový stroj Viper a vysokotlaký čistič Nilfisk

 

Nejprve jsou odstraněny hrubé nečistoty ručním zametáním nebo průmyslovým vysavačem dle veliksoti plochy. Poté se podlaha čistí mycím kotoučovým tažným automatem na mokro. 

Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po strojovém čištění, nejpozději však v den úklidu, a čištění provedeme znovu na naše náklady. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Placení probíhá bezhotovostně na základě odsouhlasené CN,  kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby