"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Profesionální strojové čištění podlah, dlažby a PVC od odborníků


Strojové mytí podlah, dlažby a PVC mycím automatem              

Strojové čištění podlah, dlažby a PVC jednokotoučovým strojem

Strojové čištění podlah, dlažby a PVC vysokotlakým čističem

Strojové mytí a čištění podlah hal, skladů a garáží 


nebo volejte

Potřebujete vyčistit podlahu o velké ploše, nebo silně znečištěnou dlažbu?

Zrealizujeme pro Vás jednorázové strojové mytí podlah mycím automatem garáží, hal a skladových prostor nebo strojové čištění silně znečištěné dlažby vysokotlakým jednokotoučovým strojem v kuchyni, jídelně.

Vyčistíme Vám podlahy jakéhokoliv povrchu – litý beton, dlažba, průmyslová podlaha, mramorové a teracové dlažby, PVC.  Na strojové čištění podlah používáme špičkové a vysoce výkoné mycí a čistící vysokotlaké stroje. Strojovým čištěním vyčistíme během hodiny tolik m² podlah, které by i zkušený pracovník ručně mopem či kartáči nevyčistil za celý den.

Nejčastěji provádíme strojové mytí podlah garáží, parkovacích stání a litých podlah ve skladových a výrobních halách, dále čištění dažeb v kuchyních a jídelnách, ve školách a školkách či venkovní dlažby.

Strojové čištění podlah provádíme v Uherském Hradišti a okolí, v Uherském Bordě a okolí, ve Veselí nad Moravou a okolí, ve Zlíně, v Otrokovicích a Napajedlích.

Reference

5/5

Martinec J., UH.

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

bytovým dům Uh. Hradiště

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby