Profesionální úklid společných prostor panelových, bytových a činžovních domů Uherské Hradiště a okolí

Úklidová služba, která rozzáří váš bytový dům a vyřeší nekonečné dohadování se sousedy.


Pravidelný úklid společných prostor – 1× týdně nebo 2× týdně


nebo

Naše úklidová firma BT Facility se specializuje na pravidelný úklid společných prostor bytových domů, panelových a činžovních domů, společenství vlastníků a denně jich uklízíme několik desítek, včetně služby úklid rodinného domu Uherské Hradištěpo celém okrese Uherského Hradiště a okolí a v Uherském Brodě.

Nebaví Vás úklid společných prostor vašeho bytového, činžovního domu, paneláku či společenství vlastníků SVJ? Nebo na to jen nemáte čas? Neustále se dohadujete se sousedy kdo uklidil a kdo ne? Máte starší lidi, kteří již ze zdravotních důvodů uklízet společné prostory nemohou? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, jsme pro Vás ta správná volba a máme pro Vás řešení!

Tak snadno můžete vyřešit svůj problém! Budete i vy našim dalším spokojeným zákazníkem?

VÝHODY ÚKLIDU SPOLEČNÝCH PROSTOR  BYTOVÝCH DOMŮ ÚKLIDOVOU FIRMOU:

  • pokud nebude spokojeni, provedeme úklid znovu na naše náklady
  • už žádné dohadování se sousedy kdo uklidil a kdo ne
  • každý týden uklizený kompletně celý dům od vrchu až dolů
  • pravidelnost – úklid ve stejný den a čas po celý rok
  • uklizený celý dům během pár hodin
  • žádné náklady na čistící prostředky a pracovní pomůcky
  • zvýšení hodnoty vaší nemovitosti

JAK PROBÍHÁ ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR:

Úklid společných prostor bytových domů, činžovních a panelových domů se standardně provádí vždy 1× týdně nebo 2× týdně v jeden určitý a stálý den i čas, který vykonává vždy stálá stabilní pracovnice. Naše úklidová firma Vám zajistí spolehlivého pracovníka, který se bude o úklid vašeho bytového domu pravidelně starat. Tato úklidová služba Vám zajistí čisté a uklizené společné prostory po celý rok a klidné prostředí bez dohadů se sousedy. Naši klienti u nás často poptávají úklid rodinného domu Uherské hradiště.

Jsme nadšení pro práce, které nenávidíte – nechte nás udělat špinavou práci za vás, rychle a důkladně.

Rádi Vám po osobní prohlídce připravíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku.

Čistota vytváří kvalitu vašeho života. Zažijte požitek z čistoty bez dohadů se sousedy a bez námahy!  BT Facility nabízí také mytí oken, strojové mytí podlah, úklid panelových bytových domů a čištění sedaček, koberců a čalounění. Zákazníkům je k dispozici také půjčovna kvalitních strojů Kärcher.

nebo

Reference od našich stálých zákazníků...

5/5

Lucie Hráčková, UH – Mařatice

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

Vlastislav,  Štěpnice

Často kladené otázky

Nejpozději do 24 hodin se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor a následně Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Ano, potřebujeme klíče od domu, úklidové místnosti a případně od všech prostor, které se budou uklízet.
Pravidlený úklid společných prostor bytových domů probíhá vždy v dopoledních hodinách v čase mezi 8:00 – 14:30 hod., kdy je v domě nejmenší pohyb lidí.
Čistící prostředky dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí včetně vlastních úklidových pomůcek.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.

Z naší strany požadujeme přístup k teplé vodě a menší prostor k uschování pracovních pomůcek a čistících prostředků. 

Standarndě se jedná o úklid 1x týdně v předem stanovený den a čas. Uklízem však i několik bytových domů 2x týdně. 

Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu uklizených dnů, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby