"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Úklid společných prostor panelových, bytových a činžovních domů Uherské Hradiště


Pravidelný úklid společných prostor – 1× týdně / 2× týdně


nebo volejte

Nebaví Vás úklid společných prostor Vašeho bytového, činžovního domu, paneláku či společenství vlastníků SVJ? Nebo na to jen nemáte čas? Neustále se dohadujete se sousedy kdo uklidil a kdo ne? Máte starší lidi, kteří již ze zdravotních důvodů uklízet společné prostory nemohou? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, jsme pro Vás ta správná volba a máme pro Vás řešení!

Naše úklidová firma se specializuje na pravidelný úklid společných prostor bytových domů, panelových a činžovních domů, společenství vlastníků a denně jich uklízíme několik desítek po celém okrese Uherského Hradiště a okolí a v Uherském Brodě.

Tak snadno můžete vyřešit svůj problém! Budete i vy našim dalším spokojeným zákazníkem?

PŘEČTĚTE SI REFERENCE OD ZÁKAZNÍKŮ, KTEŘÍ JIŽ ÚKLID SPOLEČNÝCH PROSTOR VYUŽÍVAJÍ: https://btfacility.cz/odpovedi-na-kvalitu-uklidu-od-nasich-stalych-zakazniku/

VÝHODY ÚKLIDU SPOLEČNÝCH PROSTOR  BYTOVÝCH DOMŮ ÚKLIDOVOU FIRMOU:

  • pokud nebude spokojeni, provedem úklid znovu na naše náklady
  • už žádné dohadování se sousedy kdo uklidil a kdo ne
  • každý týden uklizený kompletně celý dům od vrchu až dolů
  • pravidelnost – úklid ve stejný den a čas po celý rok
  • uklizený celý dům během pár hodin
  • žádné náklady na čistící prostředky a pracovní pomůcky
  • zvýšení hodnoty vaší nemovitosti

Čistota vytváří kvalitu vašeho života. Zažijte požitek z čistoty bez dohadů se sousedy a bez námahy!

Úklid bytových domů, činžovních a panelových domů se standardně provádí vždy 1× týdně nebo 2× týdně v jeden určitý a stálý den i čas, který vykonává vždy stálá stabilní pracovnice. Naše úklidová firma Vám zajistí spolehlivého pracovníka, který se bude o úklid vašeho bytového domu pravidelně starat. Tato služba Vám zajistí čisté a uklizené společné prostory po celý rok a klidné prostředí bez dohadů se sousedy. Rádi Vám po osobní prohlídce připravíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku.

Reference

5/5

Lucie Hráčková, UH – Mařatice

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

Vlastislav,  Štěpnice

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby