fbpx

Předplatné úklidu společných prostor panelových, bytových domů a SVJ

     Pravidelný úklid společných prostor – 1x týdně/ 2x týdně
     Výhody – uklizený celý dům, stabilní uklízečka, pevný den
a čas úklidu
Sjednat si schůzku

Sjednání schůzky

Jméno a příjmení *

Váš email *

Váš telefon*

Adresa schůzky*

Termín schůzky*

Čas schůzky*

Souhlas se zpracováním osobních údajů*

Plné znění souhlasu naleznete zde

Nebaví Vás úklid společných prostor Vašeho bytového, činžovního domu, paneláku či společenství vlastníků SVJ? Nebo na to jen nemáte čas? Neustále se dohadujete se sousedy kdo uklidil a kdo ne? Máte starší lidi, kteří již ze zdravotních důvodů uklízet společné prostory nemohou? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, jsme pro Vás ta správná volba a máme pro Vás řešení!

Naše úklidová firma se specializuje na pravidelný úklid společných prostor bytových domů, panelových domů, společenství vlastníků a denně jich uklízíme několik desítek po celém okrese Uherského Hradiště.

Tak snadno můžete vyřešit svůj problém! Budete i vy našim dalším spokojeným zákazníkem? Přečtěte si reference od zákazníků, kteří již předplatné úklidu využívají – https://btfacility.cz/odpovedi-na-kvalitu-uklidu-od-nasich-stalych-zakazniku/

Čistota vytváří kvalitu vašeho života. Zažijte požitek z čistoty bez dohadů se sousedy a bez námahy!

Úklid bytových domů, činžovních domů a paneláků se standardně provádí vždy 1× týdně nebo 2× týdně v jeden určitý a stálý den i čas, který vykonává vždy stálá stabilní pracovnice. Naše úklidová firma Vám zajistí spolehlivého pracovníka, který se bude o úklid vašeho bytového domu pravidelně starat. Tato služba Vám zajistí čisté a uklizené společné prostory po celý rok a klidné prostředí bez dohadů se sousedy.Rádi Vám po osobní prohlídce připravíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku.

Často kladené otázky

Obratem se Vám telefonicky ozveme k domluvení se na osobní schůzce, či k dořešení detailů úklidů a Vašich požadavků. V případě, že typ vašeho domu známe, zašleme Vám zdarma rovnou vypracovanou standardní CN.
Pokud s naší CN souhlasíte, obratem Vám zašleme vypracovaný návrh smlouvy dle podmínek CN k Vašemu nastudování. Pokud budete souhlasit, osobně se setkáme k podpisu smlouvy a předání klíčů od Vašeho domu.
Z naší strany požadujeme zázemí pro uklizečky, tzn. menší prostor pro uložení pracovních pomůcek a čistících prostředků a přístup k vodě, nejlépe teplé.
Standardně chodí dvě paní uklizečky, kdy jedná zametá a druhá za ní ihned stírá na mokro, čímž zvyšujeme kvalitu úklidu. Současně se stírají madla, zábradlí a vnitřní parapety oken, vytřepávají se dveřní rohožky, čistí se vstupní čistící zóna a umývají se vstupní dveře a výtah. Vše je vždy uvedeno v zápise o úklidu, který je veřejně umístěn na nástěnce pro vaši kontrolu
Standardně se uklízí bytovým dům 1× týdně, máme však bytové domy, kde uklízíme i 2× týdně.
Ano, určitě. Tohle Vám garantujeme a zaručujeme, že pokud se domluvíme na konkrétním dnu, tak v ten den i čase bude úklid proveden. Jen samozřejmě v mimořádných situacích může být úklid proveden v jiném dni a čase.
Nemusíte, vše je v naší režii a prostředky i pomůcky používáme vlastní. Vše máte již zahrnuto v ceně.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle podmínek stanovených smlouvou, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby:

Úklid firmy

Úklid bytových domů

Čištění koberců, sedaček

Mytí oken

Strojové čištění podlah

Zapůjčení strojů

Hygienický servis

Zpět