"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Úklid společných prostor panelových, bytových domů a SVJ


Pravidelný úklid společných prostor – 1× týdně / 2× týdně


Výhody – Uklizený celý dům, stabilní uklízečka, pevný den a čas úklidu


Nebaví Vás úklid společných prostor Vašeho bytového, činžovního domu, paneláku či společenství vlastníků SVJ? Nebo na to jen nemáte čas? Neustále se dohadujete se sousedy kdo uklidil a kdo ne? Máte starší lidi, kteří již ze zdravotních důvodů uklízet společné prostory nemohou? Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, jsme pro Vás ta správná volba a máme pro Vás řešení!

Naše úklidová firma se specializuje na pravidelný úklid společných prostor bytových domů, panelových domů, společenství vlastníků a denně jich uklízíme několik stovek po celém okrese Uherského Hradiště.

Tak snadno můžete vyřešit svůj problém! Budete i vy našim dalším spokojeným zákazníkem?

Přesvědčte se sami a stanete se naším dalším spokojeným zákazníkem! NA VÝSLEDKY ÚKLIDŮ PŘED A PO SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKŮ, KTEŘÍ JIŽ PŘEDPLATNÉ ÚKLIDU VYUŽÍVAJÍ: https://btfacility.cz/odpovedi-na-kvalitu-uklidu-od-nasich-stalych-zakazniku/ 

VÝHODY ÚKLIDU VAŠEHO BYTOVÉHO DOMU ÚKLIDOVOU FIRMOU:

  • úklid vašeho domu už nebude zanedbáván
  • už žádné dohadování se sousedy kdo uklidil a kdo ne
  • každý týden pravidelně budete mít uklizený kompletně celý dům od vrchu až dolů
  • úklid bude probíhat vždy ve stejný den a čas po celý rok se stálou přidělenou paní uklízečkou
  • žádné náklady na čistící prostředky a pracovní pomůcky
  • zvýšení hodnoty vaší nemovitosti a uznání od vašich sousedních domů
  • získaný volný čas můžete raději strávit s rodinou než smopem v ruce

Čistota vytváří kvalitu vašeho života. Zažijte požitek z čistoty bez dohadů se sousedy a bez námahy!

Úklid bytových domů, činžovních domů a paneláků se standardně provádí vždy 1× týdně nebo 2× týdně v jeden určitý a stálý den i čas, který vykonává vždy stálá stabilní pracovnice. Naše úklidová firma Vám zajistí spolehlivého pracovníka, který se bude o úklid vašeho bytového domu pravidelně starat. Tato služba Vám zajistí čisté a uklizené společné prostory po celý rok a klidné prostředí bez dohadů se sousedy.Rádi Vám po osobní prohlídce připravíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku

Často kladené otázky

Obratem se Vám telefonicky ozveme k domluvení se na osobní schůzce, či k dořešení detailů úklidů a Vašich požadavků. V případě, že typ vašeho domu známe, zašleme Vám zdarma rovnou vypracovanou standardní CN.
Pokud s naší CN souhlasíte, obratem Vám zašleme vypracovaný návrh smlouvy dle podmínek CN k Vašemu nastudování. Pokud budete souhlasit, osobně se setkáme k podpisu smlouvy a předání klíčů od Vašeho domu.
Z naší strany požadujeme zázemí pro uklizečky, tzn. menší prostor pro uložení pracovních pomůcek a čistících prostředků a přístup k vodě, nejlépe teplé.
Standardně chodí dvě paní uklizečky, kdy jedná zametá a druhá za ní ihned stírá na mokro, čímž zvyšujeme kvalitu úklidu. Současně se stírají madla, zábradlí a vnitřní parapety oken, vytřepávají se dveřní rohožky, čistí se vstupní čistící zóna a umývají se vstupní dveře a výtah. Vše je vždy uvedeno v zápise o úklidu, který je veřejně umístěn na nástěnce pro vaši kontrolu
Standardně se uklízí bytovým dům 1× týdně, máme však bytové domy, kde uklízíme i 2× týdně.
Ano, určitě. Tohle Vám garantujeme a zaručujeme, že pokud se domluvíme na konkrétním dnu, tak v ten den i čase bude úklid proveden. Jen samozřejmě v mimořádných situacích může být úklid proveden v jiném dni a čase.
Nemusíte, vše je v naší režii a prostředky i pomůcky používáme vlastní. Vše máte již zahrnuto v ceně.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle podmínek stanovených smlouvou, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby