"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Mytí oken, výloh a žaluzií


Mytí oken                                                                     


Mytí oken po rekonstrukci                                        


Čištění žaluzií vnitřních / venkovních                  

nebo

Každá žena moc dobře ví, jak náročné je mytí oken a kolik času to zabere, proto pro Vás poskytujeme službu mytí oken v domácnostech ( v bytech a rodinných domech), firmách, kancelářích tak i ve školách a školkách. Standardně také zajišťujeme mytí oken ve výškách z plošiny . Nejlepší doba na mytí oken je vždy na jaře (duben-červen) a na podzim (září-říjen). Touto cestou máme mytí oken nastaveno u našich stálých zákazníků, kterým provádíme pravidelně mytí oken v Uherském Hradišti a okolí.

Zajišťujeme také pravidelné mytí výloh prodejen, odstraňování samolepek z výloh obchodů, mytí oken na těžko dostupných místech za pomocí plošiny. Umyjeme Vám okna běžně znečištěná i po malování, včetně rámů, parapetů, vnitřních i venkovních žaluzií a sítí.

Věnujete svůj drahocenný čas raději rodině a koníčkům. My se o mytí oken postaráme spolehlivě za Vás!

Přesvědčte se sami a stanete se naším dalším spokojeným zákazníkem! NA VÝSLEDKY MYTÍ PŘED A PO SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE

Často kladené otázky

Objednávku Vám buď automaticky potvrdíme emailem, případně se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění detailů.
Naše paní uklizečky potřebují mít zajištěný volný přístup k oknům, tedy odstranit vše z parapetu oken a ideálně sundat i záclony/závěsy.
Doporučujeme být doma, ale není to podmínkou. Je to však lepší v rámci komunikace a doladění detailů k Vašim představám.
Co se týče čistících prostředků, tak je dodává naše úklidová firma, kde používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě, je možné aby jste poskytli prostředky vlastní, na které jste zvyklí. V rámci pomůcek na mytí oken je dodáváme vždy my.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají čistý trestní rejstřík.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu a buď mytí oken provedeme znovu na naše náklady nebo Vám nabídneme adekvátní kompenzaci. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
V rámci mytí oken se umývají rámy, sklo a parapety. Dále je po domluvě možno umýt a očistit síťky proti hmyzu a venkovní či vnitřní žaluzie, které jsou však vždy účtovány navíc.
Placení probíhá vždy ihned po dokončení čištění našemu zaměstnanci na místě v hotovosti oproti příjmovému pokladnímu dokladu, pokud však nebylo předem domluveno jinak.

Ostatní naše služby