Profesionální mytí oken, výloh a žaluzií Uherské Hradiště a okolí

Přenechejte mytí oken na profesionálech z úklidové firmy BT Facility


Mytí oken a mytí výloh Uherské Hradiště                                                      


Mytí oken po rekonstrukci  a mytí oken ve výškách                                       


Čištění žaluzií vnitřních / venkovních                     


nebo

Každá žena moc dobře ví, jak náročné je mytí oken a kolik času to zabere, proto pro Vás poskytujeme službu mytí oken v domácnostech ( v bytech a rodinných domech), mytí oken ve firmách, kancelářích tak i ve školách a školkách. Standardně také zajišťujeme mytí oken ve výškách z plošiny. 

Okna jsou základním prvkem většiny domácností a slouží jak funkčním, tak estetickým účelům. Za jasného dne zvou do místnosti přirozené světlo a vytvoří veselou atmosféru. Kromě vylepšení vzhledu místnosti nabízejí okna také řadu zdravotních výhod. Slunce je zdrojem vitamínu D, který je nezbytný pro zdraví kostí. Vystavení přirozenému světlu může také pomoci zlepšit náladu a hladinu energie. Čištění oken včetně mytí žaluzií Uherské Hradiště vám umožní vidět svět venku a vpustit dovnitř více přirozeného světla.

Dopadající denní světlo je důležité pro psychiku a zdraví vašich zaměstnanců, ale i zákazníků a obchodních partnerů, protože čistá okna působí upraveným dojmem. Pravidelné mytí oken 2x ročně zabrání tomu, aby se částice nečistot ze vzduchu usazovaly na povrchu a sklo vypadalo matně.

Nejlepší doba na mytí oken je vždy na jaře (duben-červen) a na podzim (září-říjen). Touto cestou máme mytí oken nastaveno u našich stálých zákazníků, kterým provádíme pravidelně mytí oken v Uherském Hradišti a okolí, Uherském Brodě a okolí, ve Zlíně, v Otrokovicích, v Napajedlích, ve Veselí nad Moravou a okolí. 

Zajišťujeme také pravidelné mytí výloh prodejen, mytí oken ve výškách a na těžko dostupných místech za pomocí plošiny. Umyjeme Vám okna běžně znečištěná i po malování, včetně rámů, parapetů, vnitřních i venkovních žaluzií a sítí.  Kontaktujte nás a nechte si vypracovat nezávaznou cenovou nabídku.

5 DŮVODŮ PROČ JE MYTÍ OKEN TAK DŮLEŽITÉ: 

 • Vylepšený vzhled
  Čistá okna jednoduše vypadají lépe. Ať už se snažíte zapůsobit na potenciální zákazníky, nebo jen chcete, aby váš domov vypadal skvěle, třpytivé čiré sklo přiměje každého kolemjdoucího obdivovat váš domov.
 • Větší přirozené světlo
  Je neuvěřitelné, jak velký rozdíl může mít čisté okno ve vašem prostoru. Když máte špinavé, nafilmované sklo, blokuje sluneční světlo, takže vše působí temně a ponuře. Díky průhlednému oknu můžete propustit více přirozeného světla, abyste rozjasnili každou místnost, a to i v těch zamračených dnech!
 • Snížené náklady na energie
  Mít špinavá okna je jako mít otevřenou pozvánku, aby byl váš domov v zimě chladnější a v létě teplejší. To znamená vyšší náklady na energii! Pravidelné čištění těchto povrchů pomůže snížit tyto měsíční výdaje a zároveň zajistí, že vše bude vždy vypadat skvěle, aniž by bylo nutné provádět nějaké velké opravy.
 • Prodloužená životnost oken
  Okna jsou nejzranitelnější částí vašeho domova vůči poškození vodou. K poškrábání a leptání dochází, protože jsou odhalené, ale čištění oken může tyto nedokonalosti odstranit dříve, než se zhorší!
 • Výhledy bez šmouh
  Čistá okna poskytují jasný výhled dovnitř i ven. Ať už se kocháte výhledem z okna vašeho domova nebo kanceláře nebo se snažíte vyfotit panorama, šmouhy a pruhy zkazí dokonalý snímek. Služby čištění oken vám vždy pomohou dosáhnout výsledků bez šmouh.

Věnujete svůj drahocenný čas raději rodině a koníčkům. My se o mytí oken postaráme spolehlivě za Vás!

S čím vám ještě pomůžeme? Naší doménou je úklid firemních prostor, úklid domácností a strojové mytí podlah. Postaráme se také o čištění koberců, sedaček a čalounění. Chcete si uklidit sami? Pak využijte naši půjčovnu strojů.

Reference z mytí oken

5/5

Lucie H., Huštěnovice

5/5

Pekárkovi,  Kunovice

5/5

Martin U. St. Město

Často kladené otázky

Nejpozději do 24 hodin se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění informací a detailů a následně si domluvíme osobní prohlídku, nebo Vám rovnou zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Dále aby bylo odklizeno vše kolem oken a z parapetu a aby byly volně přístupné. Pokud je nutný většímžebřík, informujte nás předem.
Ano. Součástí mytí oken je mytí samozřejmě i rámů a parapetů. Pak se individuálně řeší sítka a případně žaluzie.
Prostředky si přivezeme vždy vlastní včetně žebříku a všech pracovních pomůcek.

Ano určitě. Většinou používáme plošinu. Nebo vysoké žebříky. Jen je nutno nás předem informovat.

Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Standardně hned ráno od 8:00 hod., respektive v dopoledních hodinách. Mytí oken provádíme v období od dubna-října vždy v závislosti na aktuální počasí.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po umytí oken, nejpozději však v ten daný den, a případně provedeme mytí oken znovu na naše náklady. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.

Ano samozřejmě, mámě několik desítek firem, kterým pravidelně 2x ročně zajiš’tujeme kompletním mytí oken. Zakázky většího rozsahu je však nutno vidět předem a domluvit termín realizace dostatečně dopředu. Přijedeme kamkoliv v rámci Zlísnkého kraje.

Placení probíhá vždy hotově na místě oproti příjmovému daňovému dokladu ihned mytí a předání zakázky. Pro stálé, pravidlené zákazníky je možná platba na fakturu.

Ostatní naše služby