"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Profesionální mytí oken, výloh a žaluzií Uherské Hradiště a okolí


Mytí oken a výloh                                                       


Mytí oken po rekonstrukci                                        


Čištění žaluzií vnitřních / venkovních                     


nebo volejte

Každá žena moc dobře ví, jak náročné je mytí oken a kolik času to zabere, proto pro Vás poskytujeme službu mytí oken v domácnostech ( v bytech a rodinných domech), firmách, kancelářích tak i ve školách a školkách. Standardně také zajišťujeme mytí oken ve výškách z plošiny . Nejlepší doba na mytí oken je vždy na jaře (duben-červen) a na podzim (září-říjen). Touto cestou máme mytí oken nastaveno u našich stálých zákazníků, kterým provádíme pravidelně mytí oken v Uherském Hradišti a okolí.

Zajišťujeme také pravidelné mytí výloh prodejen, mytí oken na těžko dostupných místech za pomocí plošiny. Umyjeme Vám okna běžně znečištěná i po malování, včetně rámů, parapetů, vnitřních i venkovních žaluzií a sítí.

Věnujete svůj drahocenný čas raději rodině a koníčkům. My se o mytí oken postaráme spolehlivě za Vás!

nebo volejte

Reference od našich zákazníků ...

5/5

Lucie H., Huštěnovice

5/5

Pekárkovi,  Kunovice

5/5

Martin U. St. Město

Často kladené otázky

Objednávku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nejpozději do 24 hodin nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění informací a detailů.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Dále aby bylo odklizeno vše kolem oken a z parapetu a aby byly volně přístupné. Pokud je nutný většímžebřík, informujte nás předem.
Ano. Součástí mytí oken je mytí samozřejmě i rámů a parapetů. Pak se individuálně řeší sítka a případně žaluzie.
Prostředky si přivezeme vždy vlastní včetně žebříku a všech pracovních pomůcek.

Ano určitě. Většinou používáme plošinu. Nebo vysoké žebříky. Jen je nutno nás předem informovat.

Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Standardně hned ráno od 8:00 hod., respektive v dopoledních hodinách. Mytí oken provádíme v období od dubna-října vždy v závislosti na aktuální počasí.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po umytí oken, nejpozději však v ten daný den, a případně provedeme mytí oken znovu na naše náklady. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.

Ano samozřejmě, mámě několik desítek firem, kterým pravidelně 2x ročně zajiš’tujeme kompletním mytí oken. Zakázky většího rozsahu je však nutno vidět předem a domluvit termín realizace dostatečně dopředu. Přijedeme kamkoliv v rámci Zlísnkého kraje.

Placení probíhá vždy hotově na místě oproti příjmovému daňovému dokladu ihned mytí a předání zakázky. Pro stálé, pravidlené zákazníky je možná platba na fakturu.

Ostatní naše služby