"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Profesionální čištění koberců, sedaček a čalounění od odborníků v Uherském Hradišti a okolí


Čištění koberců                                                             


Čištění sedaček                                                          


Čištění křesel a taburetů                                                                


Čištění kancelářských a kuchyňských židlí                             


nebo volejte

Nevíte jak vyčistit vaši sedačku, koberec, židličky či křeslo od nečistot (špíny, fleků, zápachu, prachu, roztočů atd.), které Váš běžný vysavač a přípravky nevyčistí? Odpověděli jste ano? Máme pro Vás řešení.

Objednejte si u nás odborné hloubkové extrakční čištění koberců, sedaček, křesel, židlí a čalounění přímo k Vám domů či do firmy!

Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček provádíme špičkovými stroji KARCHER v Uherském Hradiští a okolí, Uherském Brodě a okolí, ve Zlíně, v Otrokovicích, v Napajedlích, ve Veselí nad Moravou a okolí. Strojní čištění zajišťuje ten nejlepší možný výsledek. Tak snadno můžete vyřešit svůj problém!

 NA VÝSLEDKY ČIŠTĚNÍ PŘED A PO SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE: https://www.facebook.com/vysledkycistenipředapo Přesvědčte se sami a stanete se naším dalším spokojeným zákazníkem!

VÝHODY ČIŠTĚNÍ:

  • O 95 % levnější varianta, než kupovat nový potah, nebo rovnou novou sedačku či koberec.
  • Nikam nemusíte jezdit, my přijedeme za Vámi – k vám domů či do firmy
  • Úspora času, během několika desítek minut budete mít opět vaši sedačku či koberec jako novou
  • Žádné náklady na nákup speciálních prostředků
  • 100% záruka spokojenosti

Jak to probíhá? Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění což v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána ihned zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu, vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy a čištěné plochy nejsou téměř vůbec mokré.

Reference

5/5

Kristýna B., Kunovice

5/5

Mikošková Nela,. Uh. Hradiště

5/5

Milan V., St. Město

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby