"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Čištění koberců, sedaček, sedacích souprav a čalounění


Čištění koberců                                                             


Čištění sedaček, sedacích souprav a čalounění 


Čištění křesel                                                                


Čištění židlí                                                                  

nebo

Nevíte jak zbavit vaši sedačku či koberec nečistot (špíny, fleků, zápachu, prachu, roztočů atd.), které Váš běžný vysavač a přípravky nevyčistí? Odpověděli jste ano? Máme pro Vás řešení.

Objednejte si u nás odborné hloubkové extrakční čištění koberců, sedaček, židlí a čalounění přímo k Vám domů či do firmy nebo kamkoliv!

Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček provádíme špičkovými stroji KARCHER v Uherském Hradiští a okolí. Strojní čištění zajišťuje ten nejlepší možný výsledek. Tak snadno můžete vyřešit svůj problém!

Přesvědčte se sami a stanete se naším dalším spokojeným zákazníkem! NA VÝSLEDKY ČIŠTĚNÍ PŘED A PO SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE

VÝHODY HLOUBKOVÉHO STROJNÍHO ČIŠTĚNÍ ODBORNOU FIRMOU:

  • Už žádné nekonečné drhnutí na kolenou bez výsledku
  • O 95 % levnější varianta, než kupovat nový potah, nebo rovnou novou sedačku.
  • Nikam nemusíte jezdit, my přijedeme za Vámi k vám domů či do firmy
  • Úspora času, během 90ti minut budete mít opět vaši sedačku či koberec jako novou
  • Žádné náklady na nákup speciálních prostředků, které Vám stejně nepomůžou
  • díky odsávání odstraníme až 97% nečistot, bakterií, roztočů a prachu
  • vyčištěné koberce a sedačka má pozitivní vliv na vaše zdraví – především dýchání

Jak to probíhá? Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění koberců což v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána ihned zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu, vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy a čištěné plochy nejsou téměř vůbec mokré.

Často kladené otázky

Objednávku Vám buď automaticky potvrdíme emailem, případně se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění detailů.
Doporučujeme být doma, je zapotřebí nám zajistit přístup. Co budete chtít vyčistit, aby již bylo nachystané, odsunutý nábytek, stolečky apod.
Ano, koberce požadujeme předem před čištěním z Vaší strany důkladně vysát, čištění je pak mnohem efektivnější. Co se týče sedačky, záleží vždy dle potřeby.
Čištění sedačky trvá standardně cca 60 minut, ale vždy záleží na její velikosti a míře znečištění. 20 m² koberce trvá vyčistit cca 30-40 minut a opět záleží vždy na míře znečištění.
Běžná doba schnutí po čištění sedačky či koberců je 4 hodiny, záleží však na typu materiálu a na pokojové a venkovní teplotě, proto doporučujeme po čištění zatopit a otevřít okno na ventilačku pro přísun čerstvého vzduchu pro rychlejší schnutí. Nemusíte se bát, že Vám bude schnutí trvat několik dní, jelikož je vždy téměř 98 % vody odsáto ihned zpět a čištěná část je pouze vlhká, nikoliv mokrá.
Jedná se o hloubkové, extrakční čistění mokrou cestou, při čemž se odstraňuje prach, špína, bakterie, roztoče a běžné fleky od kávy, čaje, čokolády apod. Nedokážeme Vám však předem garantovat odstranění všech nečistot a fleků. Vždy se však snažíme udělat maximum k Vaší spokojenosti.
Vůbec ne, přesto že probíhá čištění mokrou cestou, koberec není nikdy tak promočený aby to poškodilo Vaši podlahu, protože voda, která se vstřikuje přímo do koberce je současně ihned odsávána zpět a to téměř v 98 %, tudíž je koberec pouze vlhký, nikoliv mokrý.
Prosíme o zkontrolování a reklamaci ihned po dokončení čištění na místě našemu zaměstnanci a dořešení k Vaší spokojenosti. Jak jsme již sdělili výše, ne vždy jdou určité nečistoty a fleky 100% odstranit, vždy děláme maximum k Vaší spokojenosti.
Placení probíhá vždy ihned po dokončení čištění našemu zaměstnanci na místě v hotovosti oproti příjmovému pokladnímu dokladu.

Ostatní naše služby