fbpx

Čištění koberců, sedaček a čalounění

    Čištění koberců 30 Kč/m²
    Čištění sedaček 150 Kč/sedací místo
    Čištění křesel 150 Kč/ks
    Čištění židlí 60 Kč/ks
Objednat

Objednávka služeb

Jméno a příjmení *

Název firmy

Váš email *

Váš telefon*

Adresa provedení

Termín provedení

Čas

Druh čištění

Souhlas se zpracováním osobních údajů*

Plné znění souhlasu naleznete zde

Minimální objednávka je 500 Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Potřebujete zbavit vaši sedačku či koberec nečistot (špíny, fleků, zápachu, prachu, roztočů atd.), které běžný vysavač a přípravky nevyčistí? Odpověděli jste ano?
Máme pro Vás řešení.
Objednejte si u nás odborné hloubkové extrakční čištění koberců, sedaček, židlí a čalounění přímo k Vám domů či do firmy!

Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček provádíme špičkovými stroji KARCHER v Uherském Hradiští a okolí. Strojní čištění zajišťuje ten nejlepší možný výsledek. Tak snadno můžete vyřešit svůj problém!

Přesvědčte se sami a stanete se naším dalším spokojeným zákazníkem! Na výsledky čištění před a po se můžete podívat zde https://www.facebook.com/vysledkycistenipředapo

Výhody čištění? levnější, než kupovat nový potah, nebo rovnou novou sedačku. Nikam nemusíte jezdit, my přijedeme za Vámi. Úspora času, za 90 minut budete mít opět vaši sedačku či koberec jako novou….

Jak to probíhá? Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění koberců což v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána ihned zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu, vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy a čištěné plochy nejsou téměř vůbec mokré.

Často kladené otázky

Objednávku Vám buď automaticky potvrdíme emailem, případně se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění detailů.
Doporučujeme být doma, je zapotřebí nám zajistit přístup. Co budete chtít vyčistit, aby již bylo nachystané, odsunutý nábytek, stolečky apod.
Ano, koberce požadujeme předem před čištěním z Vaší strany důkladně vysát, čištění je pak mnohem efektivnější. Co se týče sedačky, záleží vždy dle potřeby.
Čištění sedačky trvá standardně cca 60 minut, ale vždy záleží na její velikosti a míře znečištění. 20 m² koberce trvá vyčistit cca 30-40 minut a opět záleží vždy na míře znečištění.
Běžná doba schnutí po čištění sedačky či koberců je 4 hodiny, záleží však na typu materiálu a na pokojové a venkovní teplotě, proto doporučujeme po čištění zatopit a otevřít okno na ventilačku pro přísun čerstvého vzduchu pro rychlejší schnutí. Nemusíte se bát, že Vám bude schnutí trvat několik dní, jelikož je vždy téměř 98 % vody odsáto ihned zpět a čištěná část je pouze vlhká, nikoliv mokrá.
Jedná se o hloubkové, extrakční čistění mokrou cestou, při čemž se odstraňuje prach, špína, bakterie, roztoče a běžné fleky od kávy, čaje, čokolády apod. Nedokážeme Vám však předem garantovat odstranění všech nečistot a fleků. Vždy se však snažíme udělat maximum k Vaší spokojenosti.
Vůbec ne, přesto že probíhá čištění mokrou cestou, koberec není nikdy tak promočený aby to poškodilo Vaši podlahu, protože voda, která se vstřikuje přímo do koberce je současně ihned odsávána zpět a to téměř v 98 %, tudíž je koberec pouze vlhký, nikoliv mokrý.
Prosíme o zkontrolování a reklamaci ihned po dokončení čištění na místě našemu zaměstnanci a dořešení k Vaší spokojenosti. Jak jsme již sdělili výše, ne vždy jdou určité nečistoty a fleky 100% odstranit, vždy děláme maximum k Vaší spokojenosti.
Placení probíhá vždy ihned po dokončení čištění našemu zaměstnanci na místě v hotovosti oproti příjmovému pokladnímu dokladu.

Ostatní naše služby:

Úklid firmy

Úklid bytových domů

Čištění koberců, sedaček

Mytí oken

Strojové čištění podlah

Zapůjčení strojů

Hygienický servis

Zpět