"Máme rádi čistotu"

Profesionální čištění koberců, sedaček a čalounění Uherské Hradiště a okolí

Důvěřujte profesionálům z úklidové firmy BT Facility, nejspolehlivejší čištění sedaček a koberců v okolí Uherské Hradiště


Čištění koberců                                                             


Čištění látkových sedaček                                                          


Čištění křesel a taburetů                                                                


Čištění kancelářských a kuchyňských židlí                             


nebo

Vypadá váš koberec či sedačka opotřebeně? Nevíte jak vyčistit vaši sedačku, koberec, židličky či křeslo od nečistot (špíny, fleků, zápachu, prachu, roztočů atd.), které Váš běžný vysavač a přípravky nevyčistí? Odpověděli jste ano? Máme pro Vás řešení. Je jím čištění sedaček Uherské Hradiště.

Je čas zavolat profesionály z BT Facility. Náš vyškolený a spolehlivý tým profesionálních čističů na hloubkové čištění vyčistí vaši sedačku, koberec, křeslo, židličky do původního bezvadného stavu. Vaše sedačka či koberec budou opět jako nové, čisté, bez fleků a to za méně než 90 minut.

Postaráme se o dokonalé čištění sedaček, koberců s dlouhým i krátkým vlasem, celoplošných i kusových koberců. Strojní tepování sedaček a koberců je skvělý způsob, jak se hloubkově zbavit všech nečistot a alergenů.

Vaše koberce a sedací souprava jsou jednou z nejvýznamnějších investic do vašeho domova nebo pracovního prostoru, a proto má smysl se o ně náležitě starat. Odstraněním nahromaděných nečistot a špíny může profesionální čištění koberců a sedaček prodloužit jejich životnost a potenciálně vám v dlouhodobém horizontu ušetřit nemalé peníze na nákup nového. 

Objednejte si u nás odborné hloubkové extrakční čištění sedaček Uherské Hradiště, koberců, křesel, židlí a čalounění přímo k Vám domů či do firmy!

Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček provádíme špičkovými stroji KARCHER a VIPER v lokalitách Uherské Hradiště a okolí, Uherský Brod a okolí, ve Zlíně, v Otrokovicích, v Napajedlích, ve Veselí nad Moravou a okolí.Strojní čištění koberců a sedaček zajišťuje ten nejlepší možný výsledek, vaše koberce či sedačka budou opět jako nové. Tak snadno můžete vyřešit svůj problém! Zajistíme pro vás také úklid bytových a panelových domů. U nás máte vše na jednom místě.

VÝHODY HOUBKOVÉHO ČIŠTĚNÍ SEDAČEK A KOBERCŮ:

  • O 95 % levnější varianta, než kupovat nový potah, nebo rovnou novou sedačku či koberec.
  • Nikam nemusíte jezdit, my přijedeme za Vámi – k vám domů či do firmy
  • Úspora času, během několika desítek minut budete mít opět vaši sedačku či koberec jako novou
  • Žádné náklady na nákup speciálních prostředků
  • 100% záruka spokojenosti nejen na čištění sedaček Uherské Hradiště.

JAK PROBÍHÁ HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A SEDAČEK:

Čištění sedaček Uherské Hradiště a dalších prvků funguje na bázi hloubkového extrakčního čištění což v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána ihned zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu, vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy a čištěné plochy nejsou téměř vůbec mokré. Průměrná doba schnutí je 4-6 hodin. 

nebo

Reference z čištění sedaček a koberců

5/5

Kristýna B., Kunovice

5/5

Mikošková Nela,. Uh. Hradiště

5/5

Milan V., St. Město

Často kladené otázky

Nejpozději do 24 hodin se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění informací a detailů a následně Vám rovnou zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.
Koberce je nutné před čištěním povysávat a oddělat předměty, které brání čištění. Potřebujeme také zajistit přístup k vodě a elektrice. 
Čištění koberců a sedaček vždy závisí na jejich velikosti a míry znečištění. Průměrně můžete počítat s časem cca 60-90 minut.
Čas schnutí je průměrně kolem 4-5ti hodin, ale vždy záleží na počasí, vnitřní teplotě, vlhkosti a míře znečištění, kde je nutno použít více vody. 
Kožené sedačky bohužel nečistíme, jedná se jiný druh a technologii čištění. Co se týče koberce s dlouhým kobercem, záleží vždy na jeho hustotě. Čím delší a řidší vlas je, tím horší je výsledek čištění a nedoporučujeme čistit.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, koberce čistíme i ve firmách. Nejčastěji v pátek či o víkendech. Máme spceiální profesionální výkoný stroj na čištění zátěžových koberců. Přijedeme k Vám kamkoliv v rámci Zlínského kraje. 
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po čištění přímo kolegovi, nejpozději však v den čištění, a pokud nebudete spokojeni provedeme čištění znovu na naše náklady. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.

Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění což v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána ihned zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu, vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy a čištěné plochy nejsou téměř vůbec mokré.

Placení probíhá vždy hotově na místě oproti příjmovému daňovému dokladu ihned po čištění kolegovi, který čištění prováděl. Pro stálé, pravidlené zákazníky je možná platba na fakturu.

Ostatní naše služby