"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Profesionální čištění koberců, sedaček a čalounění Uherské Hradiště a okolí


Čištění koberců                                                             


Čištění látkových sedaček                                                          


Čištění křesel a taburetů                                                                


Čištění kancelářských a kuchyňských židlí                             


nebo volejte

Nevíte jak vyčistit vaši sedačku, koberec, židličky či křeslo od nečistot (špíny, fleků, zápachu, prachu, roztočů atd.), které Váš běžný vysavač a přípravky nevyčistí? Odpověděli jste ano? Máme pro Vás řešení.

Objednejte si u nás odborné hloubkové extrakční čištění koberců, sedaček, křesel, židlí a čalounění přímo k Vám domů či do firmy!

Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček provádíme špičkovými stroji KARCHER v Uherském Hradiští a okolí, Uherském Brodě a okolí, ve Zlíně, v Otrokovicích, v Napajedlích, ve Veselí nad Moravou a okolí. Strojní čištění zajišťuje ten nejlepší možný výsledek. Tak snadno můžete vyřešit svůj problém!

 NA VÝSLEDKY ČIŠTĚNÍ PŘED A PO SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE: https://www.facebook.com/vysledkycistenipředapo Přesvědčte se sami a stanete se naším dalším spokojeným zákazníkem!

VÝHODY ČIŠTĚNÍ:

  • O 95 % levnější varianta, než kupovat nový potah, nebo rovnou novou sedačku či koberec.
  • Nikam nemusíte jezdit, my přijedeme za Vámi – k vám domů či do firmy
  • Úspora času, během několika desítek minut budete mít opět vaši sedačku či koberec jako novou
  • Žádné náklady na nákup speciálních prostředků
  • 100% záruka spokojenosti

Jak to probíhá? Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění což v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána ihned zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu, vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy a čištěné plochy nejsou téměř vůbec mokré.

nebo volejte

Reference od našich zákazníků...

5/5

Kristýna B., Kunovice

5/5

Mikošková Nela,. Uh. Hradiště

5/5

Milan V., St. Město

Často kladené otázky

Objednávku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nejpozději do 24 hodin nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění informací a detailů.
Koberce je nutné před čištěním povysávat a oddělat předměty, které brání čištění. Potřebujeme také zajistit přístup k vodě a elektrice. 
Čištění koberců a sedaček vždy závisí na jejich velikosti a míry znečištění. Průměrně můžete počítat s časem cca 60-90 minut.
Čas schnutí je průměrně kolem 4-5ti hodin, ale vždy záleží na počasí, vnitřní teplotě, vlhkosti a míře znečištění, kde je nutno použít více vody. 
Kožené sedačky bohužel nečistíme, jedná se jiný druh a technologii čištění. Co se týče koberce s dlouhým kobercem, záleží vždy na jeho hustotě. Čím delší a řidší vlas je, tím horší je výsledek čištění a nedoporučujeme čistit.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, koberce čistíme i ve firmách. Nejčastěji v pátek či o víkendech. Máme spceiální profesionální výkoný stroj na čištění zátěžových koberců. Přijedeme k Vám kamkoliv v rámci Zlínského kraje. 
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po čištění přímo kolegovi, nejpozději však v den čištění, a pokud nebudete spokojeni provedeme čištění znovu na naše náklady. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.

Čištění koberců, čalounění, židlí a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění což v praxi znamená, že voda s čistícím prostředkem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána ihned zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu, vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy a čištěné plochy nejsou téměř vůbec mokré.

Placení probíhá vždy hotově na místě oproti příjmovému daňovému dokladu ihned po čištění kolegovi, který čištění prováděl. Pro stálé, pravidlené zákazníky je možná platba na fakturu.

Ostatní naše služby