Čištění koberců, sedaček a čalounění

Potřebujete se zbavit nečistot (špíny, zápachu, prachu, roztočů atd.), které běžný vysavač a přípravky nevyčistí? Objednejte si u nás profesionální extrakční čištění koberců, sedaček a čalounění k Vám domů či do firmy! Čištění koberců, čalounění a sedaček provádíme špičkovými stroji KARCHER v Uherském Hradiští a okolí. Čištění koberců, sedaček a čalounění probíhá přímo u zákazníků. Používaná chemie zajišťuje ten nejlepší možný výsledek s ohledem na druh materiálu.

Schnutí koberce trvá cca 4-5 hodin. Vše záleží na typu koberce, na jeho znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti. UPOZORNĚNÍ: koberce musí být před čištěním povysávané!

Jak to celé funguje?
Čištění koberců, čalounění a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění koberců což v praxi znamená, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu a vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy.

    Čištění koberců 30 Kč/m²
    Čištění sedaček 150 Kč/sedací místo
    Čištění křesel 150 Kč/ks
    Čištění židlí 60 Kč/ks
Objednat

Objednávka služeb

Jméno a příjmení *

Název firmy

Váš email *

Váš telefon*

Adresa provedení

Termín provedení

Čas

Druh čištění

Vaše zpráva

Souhlas se zpracováním osobních údajů*

Plné znění souhlasu naleznete zde

Minimální objednávka je 500 Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Ostatní naše služby:

Úklid domácnosti

Úklid firmy

Úklid bytových domů

Čištění koberců, sedaček

Mytí oken

Strojové čištění podlah

Zapůjčení strojů

Hygienický servis

Zpět