Co nabízí služba hodinový manžel? Proč a kdy ho využít?

Hodinový manžel poskytuje nejrůznější práce, opravy a služby pro domácnosti i firmy. V případě zájmu nakoupím vybraný materiál i zboží a přivezu a nainstaluji ho u vás. Záruka 24 měsíců, garance kvality, rychlost, spolehlivost, flexibilita, to je hodinový manžel Uherské Hradiště a okolí.

Proč využít služby hodinového manžela?

Hodinový manžel pro Uherské Hradiště a okolí je vždy připraven vám pomoci.
Hodinový manžel se postará o drobné i větší opravy.

Hodinový manžel si po sobě vždy uklidí.
Nemusíte mít doma nářadí, ani materiál na opravy. Hodinový manžel si s sebou vezme vše, co bude na opravy potřebovat.

 

Zásady hodinového manžela

Každý správný chlap musí mít své zásady, hodinového manžela nevyjímaje. Tak jsem tu pro vás připravil pár svých nejdůležitějších zásad, aby bylo jasné, že to myslím vážně, že se na mě můžete spolehnout a že máte co do činění s profíkem.

Flexibilita, často skloňované moderní slovo. Pro mě to především znamená, že se maximálně přizpůsobím vašim požadavkům i vašim časovým možnostem. Tak, abyste byli spokojení.

Dochvilnost je výsadou králů. A tedy i hodinového manžela. Přijdu vždy v takovém termínu, na který se domluvíme. Práci nikdy neprotahuji, naopak se vždy snažím udělat ji co nejrychleji.

Kvalita především. Rychlost bez kvalitně odvedené práce by vám k ničemu nebyla. Proto se snažím pracovat vždy s maximální precizností.

Čistota, půl zdraví. Čisté oblečení je pro mě samozřejmost. Na rozdíl od jiných řemeslníků mě nemusíte obskakovat a naopak si po sobě vždy uklidím. Věci na vyhození odnesu a odpad vyvezu. Takže už žádný nepořádek po opravách.

Záruka. Tak bez té by to dnes nešlo. Minimální záruka na provedené práce je vždy 24 měsíců, tatáž záruka se vztahuje i na nakoupený materiál, spotřebiče nebo zařízení. Záruka na opravy je 6 měsíců.

Hodinový manžel vám vyřeší stavební práce venkovní i vnitřní, drobné práce v domácnosti, drobné práce venku a na zahradě ale také různé opravy a rekonstrukce rozvodů a elektroinstalační práce.

 

Co hodinový manžel nabízí?

Hodinový manžel nabízí kompletní spektrum řemeslných prací pro domácnosti i firmy. Objednání hodinového manžela v Uherském Hradišti je pro Vás zárukou pečlivého a osobního přístupu ke každé, i té nejmenší zakázce. Službu „hodinový manžel“ lze tedy využít pouze pro potřeby řemeslných služeb v bytech, kancelářích, provozovnách, atd.

 

Proč si objednat hodinového manžela z Uherského Hradiště?

• hodinový manžel ovládá většinu řemesel

• hodinový manžel má za sebou odborné zázemí a disponuje profesionálním vybavením

• hodinová sazba hodinového manžela je dobrou investicí do Vaší domácnosti

• hodinový manžel zvládne řemeslné práce daleko rychleji a odborněji, než domácí kutil

 

Hodinový manžel je poměrně nový pojem, který může v někom vyvolávat zcela nesprávné představy.Hodinový manžel je živnost založená na všestranných službách pro domácnost řemeslníka -hodinového manžela. Hodinový manžel je tak schopen plně nahradit skutečného manžela, avšak jen co se týče oprav nebo řemeslných pracích v domácnosti nebo provozovně.

Hodinový manžel v žádném případě neposkytuje služby v jiných oblastech než jsou řemeslné služby.

V oblasti řemeslných služeb poskytuje naopak kompletní a ucelené portfolio služeb. Můžete se tedy bez obav svěřit hodinovému manželovi Martinovi, aniž by tím Váš byt, dům nebo provozovna nějak utrpěla, ba právě naopak, bude tím v těch nejlepších rukách!

Cílem hodinového manžela je především spokojenost zákazníka a dlouhodobá spolupráce v oblasti řemeslných služeb.

 

A s čím vám může pomoci náš hodinový manžel konkrétně?

Se vším co souvisí s provozem vaší domácnosti … například s opravou kapajících kohoutků, elektrické zásuvky, zámku na dveřích, výměnou svítidel, pověšením lustru, záclon, obrazu, vyklepáním a vyčištěním koberců, umytím oken, s opravou domácích spotřebičů, vyluxováním a celkovým úklidem, ale třeba i s nátěry dveří, oken, radiátorů, s vymalováním bytu, posekání trávníku, prořezání stromků a s dalšími pracemi, které budete potřebovat doma nebo i na zahradě. Popřípadě další možnosti na přání, dle předchozí konzultace.

 

Kde působí náš hodinový manžel?

Uherské Hradiště, Kunovice, St. město, Buchlovice, Ostr. N. Ves, Uherský Brod, Uherský Ostroh a okolí

Napsat komentář