Jsme chráněná dílna a poskytujeme náhradní plnění

Co je chráněná dílna?
Chráněná pracovní dílna je pracoviště zaměstnavatele, vymezené na základě dohody s úřadem práce a přizpůsobené pro zaměstnávání osob se zdravotním postižením, kde je v průměrném ročním přepočteném počtu zaměstnáno nejméně 60% těchto zaměstnanců.

Pokud sami nemůžete z nějakého důvodu zaměstnávat OZP, pak je pro Vás náhradní plnění ideální volbou. Aktivně se podílíme na zaměstnávání osob se zdravotním postižením v nadpolovičním podílu, a proto jsme schopni poskytnout Vám náhradní plnění dle § 81 zákona č. 435/2004 Sb. na dodávané služby a zboží. Volbou náhradního plnění získáte prospěšné služby, neodevzdáte státu firemní peníze bez užitku a navíc podpoříte zaměstnávání OZP.

Co znamená náhradní plnění a jak postupovat?
Náhradní plnění je jednou ze tří možností, jak splnit zákonem stanovenou podmínku pro zaměstnávání OZP. Tento zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, zvláště pak § 81, se vztahuje na všechny zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci.

Povinný podíl lze splnit zaměstnáváním osob se zdravotním postižením, odběrem výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají více jak 50 % OZP či odvodem do státního rozpočtu.

Pokud potřebujete řešit ve vaší firmě náhradní plnění, neváhejte se na nás obrátit a probereme osobně možnosti spolupráce.

Tel: 777646259, www.btfacility.cz