"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Pravidelný úklid firem, kanceláří, firemních, komerčních a administrativích prostor Uherské Hradiště a okolí


Pravidelný úklid – denně


Pravidelný úklid – 3× týdně / 2× týdně / 1× týdně


Výhody – Nižší cena, stálá paní uklízečka, žádné starosti s personálem


nebo volejte

Je pro Vás nemožné sehnat spolehlivou uklízečku na úklid vaší firmy a kanceláří? Když paní onemocní nemáte za ni okamžitou náhradu? Nebo Vás už nebaví každodenní řešení věcí kolem úklidu vaší firmy?

Zajistíme Vám spolehlivý pravidelný úklid firmy, kanceláří, ordinace, administrativních a komerčních prostor a vy budete bez starostí. To i díky pravidelné kontrole kvality úklidu oblastním manažerem.

V rámci pravidelného úklidu firmy, kanceláří, administrativních a komerčních budov zajišťujeme: pracovníky úklidu, náhradní pracovníky v případě nemoci, profesionální úklidovou techniku, ekologické a profesionální čisticí prostředky, dodávku hygienického materiálu a v rámci jednorázových služeb – mytí oken, čištění koberců a kancelářských židlí, strojové mytí podlah.

Individuálně pro každého zákazníka vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků a naší osobní prohlídky místa plnění. Tím pádem od nás získáte službu tzv. all-in-one a můžete se tak naplno věnovat svému podnikání.

Dobře udržované nemovitosti zvyšují jejich hodnotu. Takto to zůstane díky pravidelnému úklidu. Čisté prostory jsou obrazem vaší společnosti a první dojem vašich zákazníků se počítá!

Reference

5/5

Martina H. Jarošov

5/5

Martykán M. Uh. Hradiště

5/5

Petr K., Uherské Hradiště

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby