Úklid firmy

     Pravidelný úklid  – denně (stálá paní uklizečka)
     Pravidelný úklid – 1× týdně/ 2× týdně/ 3× týdně
Sjednat si schůzku

Sjednání schůzky

Jméno a příjmení *

Název firmy

Váš email *

Váš telefon*

Adresa schůzky*

Termín schůzky*

Čas schůzky*

Typ úklidu

Souhlas se zpracováním osobních údajů*

Plné znění souhlasu naleznete zde

Je pro Vás nemožné sehnat spolehlivou uklizečku na úklid vaší firmy? Nebo Vás už nebaví každodenní řešení věcí kolem úklidu? Zajistíme Vám pravidelný úklid firmy, kanceláří, administrativních a komerčních prostor. Individuálně pro každého zákazníka vyracujeme nezávaznou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků, podkladů a prohlídky místa plnění. V rámci pravidelného úklidu firmy, kanceláří, administrativních a komerčních budov zajišťujeme: pracovníky úklidu, náhradní pracovníky v případě nemoci apod., četnost úklidu dle požadavků zákazníka, profesionální úklidovou techniku, profesionální čisticí prostředky a ochranné pomůcky, kontrolu kvality úklidu oblastním manažerem, dodávku hygienického materiálu, mytí oken, čištění koberců a kancelářských židlí, další služby dle individuálních potřeb zákazníka. Tím pádem od nás získáte službu tzv. all-in-one a můžete se tak naplno věnovat svému podnikání. Dále také zajišťujeme pravidlený úklid ordinace, kde máme dlouholeté zkušenosti včetně používání desinfekcí.

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby:

Úklid firmy

Úklid bytových domů

Čištění koberců, sedaček

Mytí oken

Strojové čištění podlah

Zapůjčení strojů

Hygienický servis

Zpět