Úklid firmy

Je pro Vás nemožné sehnat spolehlivou uklizečku na úklid vaší firmy? Nebo Vás už nebaví každodenní řešení věcí kolem úklidu? Zajistíme Vám pravidelný úklid firmy, kanceláří, administrativních a komerčních prostor. Individuálně pro každého zákazníka vyracujeme nezávaznou cenovou nabídku na základě Vašich požadavků, podkladů a prohlídky místa plnění. V rámci pravidelného úklidu firmy, kanceláří, administrativních a komerčních budov zajišťujeme: pracovníky úklidu, náhradní pracovníky v případě nemoci apod., četnost úklidu dle požadavků zákazníka, profesionální úklidovou techniku, profesionální čisticí prostředky a ochranné pomůcky, kontrolu kvality úklidu oblastním manažerem, dodávku hygienického materiálu, mytí oken, čištění koberců a kancelářských židlí, další služby dle individuálních potřeb zákazníka. Tím pádem od nás získáte službu tzv. all-in-one a můžete se tak naplno věnovat svému podnikání. Dále také zajišťujeme pravidlený úklid ordinace, kde máme dlouholeté zkušenosti včetně používání desinfekcí.

     Pravidelný úklid  – denně (stálá paní uklizečka)
     Pravidelný úklid – 1× týdně/ 2× týdně/ 3× týdně
     Generální úklid – po rekonstrukci, malování, …
Sjednat si schůzku

Sjednání schůzky

Jméno a příjmení *

Název firmy

Váš email *

Váš telefon*

Adresa schůzky*

Termín schůzky*

Čas schůzky*

Typ úklidu

Souhlas se zpracováním osobních údajů*

Plné znění souhlasu naleznete zde

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby:

Úklid firmy

Úklid bytových domů

Čištění koberců, sedaček

Mytí oken

Strojové čištění podlah

Zapůjčení strojů

Hygienický servis

Zpět