Profesionální pravidelný úklid firem, kanceláří, administrativních, obchodních, výrobních a skladových prostor, úklidová firma Uherské Hradiště a okolí


Pravidelný úklid kanceláří – denně


Pravidelný úklid kanceláří – 3× týdně / 2× týdně / 1× týdně


Výhody – Nižší cena, stálá paní uklízečka, žádné starosti s personálem


nebo

Je pro Vás nemožné sehnat spolehlivou uklízečku na úklid vaší firmy a kanceláří? Když paní onemocní nemáte za ni okamžitou náhradu? Nebo Vás už nebaví každodenní řešení věcí kolem úklidu kanceláří? Řešením je úklidová firma Uherské Hradiště. Koupit můžete i dárkový poukaz.

Zajistíme Vám spolehlivý pravidelný úklid Uherské Hradiště a to firmy, kanceláří, ordinace, administrativních, obchodních, výrobních a skladových prostor, ale také společných prostor a vy budete bez starostí. To i díky pravidelné kontrole kvality úklidu vedoucím provozu.

V rámci pravidelného úklidu firmy, kanceláříordinace, administrativních, obchodních, výrobních a skladových prostor  zajišťujeme:pracovníky úklidu, náhradní pracovníky v případě nemoci, profesionální úklidovou techniku, ekologické a profesionální čisticí prostředky, dodávku hygienického materiálu a v rámci jednorázových úklidových služeb – mytí oken, čištění koberců a kancelářských židlí, strojové mytí podlah.

Individuálně pro každého zákazníka vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku úklid Uherské Hradiště na základě Vašich požadavků a naší osobní prohlídky místa plnění. Tím pádem od nás získáte službu tzv. all-in-one a můžete se tak naplno věnovat svému podnikání.

Dobře udržované nemovitosti zvyšují jejich hodnotu. Takto to zůstane díky pravidelnému úklidu. Úklidová firma Uherské Hradiště se o vše postará za vás. Čisté prostory jsou obrazem vaší společnosti a první dojem vašich zákazníků se počítá!

PROČ SVĚŘIT ÚKLID V UHERSKÉM HRADIŠTI NAŠÍ FIRMĚ  BT FACILITY (jméno, kterému můžete věřit již od roku 2008 jako záruka spokojenosti):

  • Spokojenost:  BT Facility je profesionální úklidová firma, která se věnuje poskytování vynikajícího čištění a výjimečných zákaznických služeb – pokaždé poprvé!
  • Bezpečnost:  Máme sjednanou pojistku odpovědnosti za způsobenou škodu ve výši 3 mil. Kč pro vaši bezpečnost, důvěru a klid
  • Rozmanitost:  BT Facility úklidová firma jsou zkušení a profesionální uklízeči, kteří se starají o podniky, kanceláře a rezidenční nemovitosti a nabízejí: Pravidelný úklid firem a kanceláří, jednorázový úklid po rekonstrukci a malování, mytí oken, strojní čištění koberců, strojové čištění podlah
  • Pohodlí:  Nemusíte nic kupovat, protože používáme naše vlastní specializované vybavení a čisticí prostředky a všude, kde je to možné, používáme ekologicky bezpečné čistící prostředky.
  • Hodnota za peníze:  Rychlé, profesionální a kvalitní služby. BT Facility úklidová firma nabízí bezplatné a nezávazné nabídky na základě osobní prohlídky přímo u vás ve firmě, abychom vám poskytli přesnou a spravedlivou cenu.

nebo

Reference od našich stálých zákazníků...

5/5

Martina H. Jarošov

5/5

Martykán M. Uh. Hradiště

5/5

Petr K., Uherské Hradiště

Často kladené otázky

Nejpozději do 24 hodin se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor a následně Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby