"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Půjčovna stroje Kärcher


Zapůjčení stroje na čištění sedačky, koberců a čalounení:

1 den (24 hod.)                        včetně přípravku a všech nástavců


Víkend (Pá – Po)                       včetně přípravku a všech nástavců


nebo

Do našich hlavních služeb jsme také zařadili půjčovnu čistících strojů a úklidové techniky. Zapůjčit si je možné aktuálně profesionální stroj na čištění koberců, sedaček a čalounění značky Karcher. Stroj je dost silný na odstranění nečistot, skvrn, prachu a roztočů. Jedná se o dlouhodobě nejlepší strojní čistič  na čištění koberců a sedaček na trhu. Nejedná se o žádný hobby vysavač, ale o opravdu výkonný, časem prověřený stroj vhodný na čištění koberců ke komerčním účelům, takže splňuje ty nejtvrdší kritéria pro čištění. Zároveň je velice jednoduchý na používání. Pro půjčení je nezbytná rezervace předem. 

Často kladené otázky

Objednávku Vám buď automaticky potvrdíme emailem, případně se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění detailů.
Stroj standardně zapůjčujeme vždy na 24 hodin, tzn. že když si stroj zapůjčíte v 15:00 hod., je zapotřebí ho nejpozději do druhého dne zase do 15:00 hod. vrátit. Stroj je možné si zapůjčit případně na více dnů, či na celý víkend, s tím, že v rámci víkendu, je zapotřebí si stroj vyzvednout již v pátek nejpozději do 15:00 hod. a vrátit v pondělí ráno nejpozději do 8:30 hod.
Ke stroji dostanete automaticky všechny nástavce, tedy nástavec na čištění koberců a nástavec na čištění sedaček, židliček atd. včetně čistícího prostředku, který je již zahrnut v ceně půjčovného.
Při vyzvednutí stroje je zapotřebí složit vratnou kauci ve výši 1000 Kč, předložit Váš občanský průkaz a současně uhradit cenu za zapůjčení. Poté Vám bude stroj vydán.
Ano, při předání stroje Vám samozřejmě vysvětlíme, jak přesně stoj ovládat a používat. Je to však velice jednoduché.
Stroj si můžete vyzvednout vždy v domluveném termínu a čase na naší adrese Průmyslová 712, 686 01 Uherské Hradiště (levý průjezd, 1.patro).

Ostatní naše služby