Půjčovna stroje Kärcher na čištění koberců, sedaček a čalounění Uherské Hradiště


Zapůjčení stroje na čištění sedačky, koberců a čalounění:

1 den (24 hod.)                                    včetně přípravku


Víkend (Pá – Po)                                   včetně přípravku


nebo

Do našich hlavních úklidových služeb jsme také zařadili půjčovnu čistících strojů a úklidové techniky. Zapůjčit si je možné aktuálně profesionální stroj na čištění koberců, sedaček a čalounění Uherské Hradiště značky Karcher na hloubkové čištění mokrou cestou. Stroj je dost silný na odstranění nečistot, skvrn, zápachu, prachu a roztočů. Jedná se o dlouhodobě nejlepší strojní čistič na čištění koberců a sedaček na trhu. 

Nejedná se o žádný hobby vysavač, ale o opravdu výkonný, časem prověřený čistící stroj Karcher vhodný na čištění koberců ke komerčním účelům, takže splňuje ty nejtvrdší kritéria pro čištění. Zároveň je velice jednoduchý na používání. 

Čistícím strojem Karcher vyčistíte sedačku, židličky, křeslo, taburety, koberce ale i sedačky v automobilu.

Podmínky zapůjčení: vratná záloha 1000,- Kč + občanský průkaz, nutná rezervace předem. Čištění koberců Uherské Hradiště nabízíme podnikatelům i domácnostem. V rámci BT Facility nabízíme také mytí oken, strojové mytí podlah a úklid panelových bytových domů.

Reference od našich zákazníků...

5/5

Kateřina H. Kunovice

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

Martin U. St. Město

Často kladené otázky

Termín zapůjčení Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění.
Stroj na čištění koberců, sedaček a čalounění si můžete zapůjčit na 1 den (24 hodin) nebo na celý víkend (pátek-pondělí)
Ano, součástí ceny a zapůjčení je včetně speciálního čistícího prostředku a všech nástavců (na koberce a na sedačky)
Pokud máte stroj zapůjčený na jeden den, vrací se vždy ve stejný čas, kdy byl vezvednut. Nejlepší je vyzvednout ráno a ráno zase vrátit, nebo odpoledne a zase odpoledne vrátit

Ano, samozřejmě. Při předaní Vám vysvětlíme jak stroj funguje a jak ho správně používat. A současně Vám k němu dáme přesný návod domů.

Není možné se strojem vysávat na sucho. Stroj je uzpůsoben pouze na mokré čištění. Proto je potřeba např. koberce před čištěním řádně povysávat běžným vysavačem. 

Při předání stroje je nutné předložit občanský průkaz, složit vratnou kauci 1000 Kč a uhradit částku za zapůjčení dle délky zapůjčení.

Čas schnutí je průměrně kolem 4-5ti hodin, ale vždy záleží na počasí, vnitřní teplotě a míře znečištění, kde je nutno použít více vody. 

Kožené sedačky bohužel není možné tímto strojem čistit, jedná se jiný druh a technologii čištění. Co se týče koberce s dlouhým kobercem, záleží vždy na jeho hustotě. Čím delší a řidší vlas je, tím horší je výsledek čištění a nedoporučujeme čistit.
Placení probíhá vždy předem hotově ihned při převzetí stroje. Platba kartou není prozatím bohužel možná.

Ostatní naše služby