"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Půjčovna stroje Kärcher na čištění koberců, sedaček a čalounění Uherské Hradiště a okolí


Zapůjčení stroje na čištění sedačky, koberců a čalounení:

1 den (24 hod.)                                    včetně přípravku


Víkend (Pá – Po)                                   včetně přípravku


nebo volejte

Do našich hlavních služeb jsme také zařadili půjčovnu čistících strojů a úklidové techniky. Zapůjčit si je možné aktuálně profesionální stroj na čištění koberců, sedaček a čalounění značky Karcher na hloubkové čištění mokrou cestou. Stroj je dost silný na odstranění nečistot, skvrn, zápachu, prachu a roztočů. Jedná se o dlouhodobě nejlepší strojní čistič  na čištění koberců a sedaček na trhu. Nejedná se o žádný hobby vysavač, ale o opravdu výkonný, časem prověřený stroj vhodný na čištění koberců ke komerčním účelům, takže splňuje ty nejtvrdší kritéria pro čištění. Zároveň je velice jednoduchý na používání. 

Podmínky zapůjčení: záloha 1000,- Kč + občanský průkaz, nutná rezervace předem.

Reference

5/5

Kateřina H. Kunovice

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

Martin U. St. Město

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby