"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Jednorázový úklid po malování, rekonstrukci, řemeslnicích a stavbě Uherské Hradiště a okolí


úklid po rekonstrukci a řemeslnících, úklid po malování, stavební a postavební úklid, předkolaudační úklid


nebo volejte

Potřebujete udělat úklid po malování, stavbě či úklid po rekonstrukci? V tom případě nám zavolejte nebo nás požádejte o nezávaznou cenovou nabídku. O vše se postaráme. Bez vaší další námahy a stresu si budete moci užít příjemně uklizené prostory a pocit čistoty.

Nepořádek po rekonstrukci bývá velký a energie do jeho zvládnutí většinou málo. Zajistíme vám:

  • úklid po rekonstrukci, stavebních pracech a řemeslnících
  • úklid po přestavbě či postavební úklid
  • úklid po malování

Úklid po rekonstrukci zajišťujeme v Uherském Hradišti a okolí, v Uherském Bordě a kolí, ve Veselí nad Moravou a v okolí.


 

Reference

5/5

Kateřina H. Kunovice

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

Martin U. St. Město

Často kladené otázky

Schůzku Vám buď automaticky potvrdíme emailem nebo se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany.
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne nebo odpoledne/navečer.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Paní uklizečka vždy dodržuje rozpis úklidu, jednotlivé činnosti a četnosti úklidu stanovené smlouvou. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby