Profesionální jednorázový úklid po malování, rekonstrukci, řemeslnicích a stavbě Uherské Hradiště a okolí


Jednorázový generální úklid po rekonstrukci a řemeslnících, úklid po malování, stavební a postavební úklid, předkolaudační úklid


nebo

Potřebujete udělat jednorázový generální úklid po malování, stavbě či úklid po rekonstrukci vašeho domu, bytu či firmy? Nabízíme úklid domácností Uherské Hradiště. V tom případě nám zavolejte nebo nás požádejte o nezávaznou cenovou nabídku. O vše se postaráme. Bez vaší další námahy a stresu si budete moci užít příjemně uklizené prostory a pocit čistoty. Když už u vás budeme, nechte nás vyčistit také vaše sedačky a koberce.


Nepořádek po rekonstrukci bývá velký a energie do jeho zvládnutí většinou málo.

Zajistíme vám:

  • úklid po rekonstrukci, stavebních pracech a řemeslnících
  • úklid po přestavbě či postavební úklid
  • úklid po malování

Jednorázový generální úklid po rekonstrukci zajišťujeme v Uherském Hradišti a okolí, v Uherském Bordě a kolí, ve Veselí nad Moravou a v okolí.

V rámci BT Facility nabízíme také mytí oken, strojové mytí podlah a úklid panelových bytových domů. K dispozici je vám také půjčovna strojů.     


nebo

Reference od našich zákazníků..

5/5

Kateřina H. Kunovice

5/5

Grůzová M. Uh. Hradiště

5/5

Martin U. St. Město

Často kladené otázky

Nejpozději do 24 hodin se s Vámi spojíme ještě telefonicky k domluvení osobní schůzky a prohlídce Vaší nemovitosti a uklízených prostor a následně Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku.
Doporučujeme při prvním úklidu, aby byla přítomna zodpovědná soba, se kterou je možno řešit Vaše požadavky a priority. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kdo Vás osobně představí a řekneme průběh spolupráce.
Není to podmínkou, je to však usnadnění pro všechny strany. Vždy záleží na osobní domluvě. 
Záleží vždy na individuálním požadavku zákazníka, jsme však schopni zajistit úklid jak ráno/dopoledne, však mimo víkendy.
Co se týče čistících prostředkům většinou je dodává naše úklidová firma, kdy používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady, nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Placení probíhá vždy hotově na místě oproti příjmovému daňovému dokladu ihned po čištění kolegovi, který čištění prováděl. Pro stálé, pravidlené zákazníky je možná platba na fakturu.

Ostatní naše služby