"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Pravidelný úklid domácnost, rodinných domů a bytů


Pravidelný úklid 1× týdně


Výhody – Stabilní paní uklízečka, výhodnější cena, kratší čas úklidu


Nestíháte doma s úklidem, nebo by jste se raději věnovali své rodině či koníčkům než úklidu? Nebuďte otrokem Vaší domácnosti, mějte více času na sebe a rodinu a přenechejte úklid Vaší domácnosti, bytu či domu naší profesionální úklidové firmě a my se o vše postaráme. Ukážeme Vám, jak čistá a udržovaná vaše domácnost může být. Při pravidelném úklidu domácnosti, bytu či domu Vás vybavíme ekologickými a profesionálními úklidovými pomůckami a čistícími prostředky.

Často kladené otázky

Objednávku Vám buď automaticky potvrdíme emailem, případně se s Vámi spojíme ještě telefonicky k doladění detailů.
Doporučujeme být na první úklid doma po celou dobu úklidu, aby jste mohli paní uklizečce sdělit Vaše požadavky, priority apod.. Na první úklid přijede vždy s paní uklizečkou i někdo z vedení, kde Vás osobně představí a probereme průběh spolupráce.
Co se týče čistících prostředků, většinou je dodává naše úklidová firma, kde používáme profesionální čistící prostředky šetrné k životnímu prostředí, ale po domluvě, je možné, aby jste poskytli prostředky vlastní, na které jste zvyklí. V rámci úklidových pomůcek si dodáváme vždy my, mimo však vysavač, který používáme Váš.
V rámci prvního zahajovacího úklidu to určitě doporučujeme, pak již záleží na vás. Pro nás je důležité, abychom měli z Vaší strany zajištěný přístup do Vašeho domu, či bytu. Standardně po prvních 2-3 úklidech dle domluvy si přebíráme klíče/kódování od Vašeho domu, či bytu.
Standardně úklid domu či bytu probíhá vždy v ranních/dopoledních hodinách, kdy jste v práci, abychom si vzájemně nepřekáželi a Vy přišli domů z práce do čistého, uklizeného a voňavého domu či bytu. Samozřejmě je vždy na osobní domluvě s Vámi.
Ano, naše firma včetně všech zaměstnanců je pojištěna u pojišťovny Kooperativa a.s. ve výši 2 mil. Kč a všichni naši zaměstnanci mají doložený čistý trestní rejstřík.
Ano, u nás je samozřejmostí, že vždy chodí stálá, stejná paní uklizečka, jen v případě její dlouhodobé nemoci/dovolené se snažíme zajistit náhradu po domluvě s Vámi.
Pokud nejste spokojeni, budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu, ideálně ihned po úklidu, nejpozději však v den úklidu, a buď úklid provedeme znovu na naše náklady nebo jej budete mít zdarma. Vždy se snažíme obratem řešit k Vaší spokojenosti.
Standardně se začíná koupelnou, dále kuchyní, poté se utírá prach, vysává a na závěr vytírá. Vše je však na základě individuální domluvy se zákazníkem a Vašimi požadavky.
Placení probíhá bezhotovostně vždy 1× za měsíc, dle počtu odpracovaných hodin, kdy Vám emailem zasíláme fakturu se 14ti denní splatností.

Ostatní naše služby