Dlouhou dobu byla strašákem mytí oken od profesionální úklidové firmy jeho cena. To už naštěstí neplatí!

S nárůstem nabídky úklidových služeb zejména v oblasti Uherského Hradiště a okolí, došlo k výraznému konkurenčnímu boji, který se výrazně promítl i v cenách. To se pak stalo dobrou zprávou pro zákazníky, protože profesionální mytí oken se hned stalo cenově dostupnější a hojně jej začala využívat nejen řada menších firem, ale i domácností.

Kdy se rozhodně vyplatí, spolehnout se profesionální mytí oken? Pokud bydlíte v bytě, jež se nachází ve vyšším patře nebo přímo ve výškové budově, je vhodné svěřit mytí oken zejména z vnější strany profesionálům, aby se nedostavila třeba závrať. Každá zdravotní indispozice v těchto případech může mít fatální následky. Ono mytí oken zvenku bývá dosti náročnou činností samo o sobě.

Totéž platí i o mytí oken v těhotenství, k čemuž se váže řada starých pověr, které jej důrazně nedoporučovaly. Zde je ve hře kromě závratí či nadměrné únavy i změna těžiště těla, což by mohlo vést ke ztrátě rovnováhy, což je nebezpečné především v pokročilém stádiu těhotenství. Než riskovat úraz následkem pádu, přičemž může být sebemenší, je lepší se obrátit na profesionály, kteří si s umytím vašich oken poradí snadno a rychle.

Jak se vyznat v cenách za mytí oken?

Ačkoli jsou ceníky veřejné, v mnoha firmách vás může překvapit, že v ceníku najdete položku hodinová sazba mytí oken, která však neříká, kolik oken, a hlavně jak velká jsou za tento časový interval umyta. Pro mnoho lidí je přínosnější, když je tato služba definována jako mytí oken cena za m2, kde si lépe představí na kolik jej umytí oken ve firmě nebo domácnosti celkově vyjde.

Můžete však narazit i na společnosti, které mají cenu stanovenou za kus, tedy za jedno umyté okno, přičemž můžete platit předem. Cena je zde stanovena podle průměrné velikosti oken v dané lokalitě a vy předem víte, aniž byste něco museli počítat, kolik za umytí oken zaplatíte.

Jak najít vhodnou firmu na mytí oken?

Velká konkurence přináší kromě výhod, samozřejmě i nevýhody, kterou jistě je náročnost výběru správné úklidové firmy. Vybírat byste kromě ceny měli i podle referencí, či recenzí na inzertních portálech i podle lokality. Řada firem si totiž často počítá nemalé částky na dopravném, a přitom můžete narazit na firmy, které sídlí téměř za rohem.

Stačí tedy zadat do vyhledávače konkrétní dotaz „mytí oken uherské hradiště“ a vybrat si z úklidových firem, které ve vaší lokalitě působí.

Mnoho firem má navíc online rezervační formuláře, díky čemuž si můžete vybrat i vhodný termín, kdy by se vám mytí oken hodilo. Jen počítejte s tím, že bude možná potřeba pár dní počkat. Ačkoli je úklidových společností hodně, mívají tak na týden dopředu pořádně nabytý harmonogram.

Vyžádat si nezávaznou cenovou nabídku od úklidové firmy BT Facility z Uherského Hradiště můžete přímo zde https://btfacility.cz/myti-oken/