Náhradní plnění na úklid

Naše úklidová firma zaměstnává více než 50% zaměstnanců, kteří jsou osobami zdravotně znevýhodněnými na trhu práce. Proto můžeme poskytnout náhradní plnění pro naše stálé zákazníky. Náhradní plnění  Vám můžeme poskytnout na všechny naše úklidové služby, čistící prostředky a hygienický materiál. Pomocí náhradního plnění  Vám umožníme splnit povinný podíl OZP zaměstnanců. Navíc získáte profesionálního partnera v oblasti úklidu. 

Naše společnost je vedena v Katalogu zaměstnavatelů OZP při MPSV a je oprávněna poskytovat náhradní plnění v souladu s platnou legislativou. 

Pokud sami nemůžete z nějakého důvodu zaměstnávat OZP, pak je pro Vás náhradní plnění ideální volbou. Aktivně se podílíme na zaměstnávání osob se zdravotním postižením v nadpolovičním podílu, a proto jsme schopni poskytnout Vám náhradní plnění dle § 81 zákona č. 435/2004 Sb. na dodávané služby a zboží. Volbou náhradního plnění získáte prospěšné služby, neodevzdáte státu firemní peníze bez užitku a navíc podpoříte zaměstnávání OZP. 

Co znamená náhradní plnění a jak postupovat?

Náhradní plnění je jednou ze tří možností, jak splnit zákonem stanovenou podmínku pro zaměstnávání OZP. Tento zákon č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, zvláště pak § 81, se vztahuje na všechny zaměstnavatele s více jak 25 zaměstnanci. 
 
Povinný podíl lze splnit zaměstnáváním osob se zdravotním postižením, odběrem výrobků nebo služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají více jak 50 % OZP či odvodem do státního rozpočtu. 

Proč náhradní plnění od nás:

  1. Náhradním plněním podpoříte zaměstnávání OZP osob
  2. Ušetříte na zbytečných výdajích ve formě odvodu státu 
  3. Pomůžete optimalizaci Vašich podnikových nákladů 

V případě Vašeho zájmu o náhradní plnění nás kontaktujte a rádi Vám odpovíme na všechny otázky. 

nebo

Ostatní naše služby