"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Přijmeme nové kolegyně do našeho týmu

Jsme stabilní a největší úklidová firma v Uherském Hradišti s 10ti letou tradicí, zakládáme si na pečlivosti a kvalitě odvedené práce. Svoji práci děláme s láskou k čistotě a přesně taková je i naše odvedená práce. Rádi by jste se stali součástí naší „rodiny“ BT Facility – úklidová firma ?
 
Proč pracovat u nás?
Jsme uznávaní jako špičkový zaměstnavatel v regionu, protože přikládáme velkou důležitost k motivaci našich zaměstnanců. Máme dost stabilních zakázek na to, aby jste se nemuseli bát, že o práci přijdete i v době ekonomické krize. Veselý kolektiv a příjemná pracovní atmosféra je samozřejmostí. Vytváříme podmínky, aby se Vám u nás dobře a pohodlně pracovalo. 

Žádné přesčasy, pokud sama nebudete chtít. Žádná minimální mzda, ale zajímavé platební ohodnocení. Flexibilní pracovní doba, která vyhovuje Vám, tak aby jste třeba stíhala zavézt a vyzvednout děti ze školky/školy. Máte hotovo dřív, než končí vaše pracovní doba? v pořádku, můžete jít domů. Smlouva na dobu neurčitou je samozřejmostí. Každý druhý měsíc prémie navíc za dobře odvedenou práci. Dostanete od nás automaticky při nástupu firemní oblečení – trička, mikiny a vesty. Další benefity jsou jako krémy na ruce, zdarma zapůjčení úklidové techniky. Můžete dostat i firemní vůz nebo příspěvek na dopravu.
 
AKTUÁLNĚ VOLNÉ POZICE:
 
Přijmeme paní na dlouhodobou spolupráci na jednorázové či pravidlené úklidové práce
– v Uherském Hradišti
– na dopolední nebo odpolední hodiny
brigádně na DPP nebo na DPČ
– Vhodné pro důchodkyně, paní na mateřské nebo pro každého, kdo si rád při své hlavní práci vydělá nějakou tu korunu navíc
 
Přijmeme paní na pravidelný denní úklid
– v centru Uherského Hradiště
na HPP na 6ti hodinový nebo na 8mi hodinový úvazek
– flexibilní pracovní doba dle domluvy
– výhodou zkušenosti s úklidem
– požadujeme čistý trestní rejstřík
 

MÁTE -LI ZÁJEM O POZICI, VYPLŇTE TENTO JEDNODUCHÝ KONTATKNÍ FORMULÁŘ, KTERÝ VÁM NEZABERE VÍC NEŽ 60 SEKUND! TĚŠÍME SE NA VAŠI ŽÁDOST.

Kontaktní formulář

Osobní informace

Uveďte prosím své osobní údaje

 

 

 


Životopis *

Nahrajte svůj životopis


Motivační dopis *

Sem vložte svůj průvodní dopis

    Ostatní naše služby