Nechat nebo nenechat si uklízet společné prostory firmou?

Taky minimálně každý rok řešíte na společné schůzi úklid společných prostor, protože stále častěji se stává, že lidé z domu si nechtějí uklízet sami, nemají na to čas nebo nemůžou ze zdravotních důvodů.

Když využijete úklidovou firmu a úklid společných prostor bytové domu, paneláku, tak určitě neprohloupíte a to minimálně ze dvou důvodů, přestanou sousedské hádky kdo uklidil, kdo ne a kdo líp a podobně. Další výhodou je, že máte v jeden den uklizený celý dům, tedy všechny prostory a to v době kdy je většina lidí v práci, tedy dopoledne, když uklízíte sami, tak většinou každé patro v jiný den a tak si furt přenášíte špínu z jednoho patra do druhého a ještě uklízíte odpoledne po práci nebo o víkendu, kdy je v domě největší provoz.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další výhodou je, že úklidová firma Vám zajistí nejen úklid společných prostor ale také třeba mytí oken na chodbách, údržbu zeleně před domem  a další služby.

Úklid bytových domů, činžovních domů, paneláků se standardně provádí vždy 1x týdně v jeden určitý a stálý den, který vykonává vždy stálá pracovnice. Naše úklidová firma Vám zajistí spolehlivého pracovníka, který se bude o úklid vašeho bytového domu starat. Tato služba Vám zajistí čisté a uklizené společné prostory po celý rok.

Rádi Vám po osobní prohlídce připravíme zdarma nezávaznou cenovou nabídku přímo na míru dle vašich požadavků.

Ještě pořád váháte?

Napsat komentář