Chcete si nechat uklízet společné prostory ve vašem bytovém domě, paneláku nebo SVJ a zajímá Vás jak to probíhá?

Jsme rádi, že můžeme opět přispět článkem o tom, jak probíhá úklid společných prostor bytových domů, panelových domů a SVJ naší úklidovou firmou.

Začněme tedy hned o začátku, naši úklidovou firmu můžete nezávazně oslovit prostřednictvím našich internetových stránek zde http://zkusebni.funsite.cz/uklid-panelovych-bytovych-domu/ nebo přes správce vašeho bytového domu. Následně s Vámi telefonicky nebo osobně prokonzultujeme vaše požadavky a teprve pak Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku na úklid společných prostor vašeho bytového/panelového domu. Pokud budete s naší cenou nabídkou souhlasit, připravíme z naší strany jednoduchou smlouvu o spolupráci a při následném podpisu si předáme jednotlivé klíče od vstupů a úklidové místnosti.

Co je nutné k navázání spolupráce:

– zajištění klíčů od vstupů

– zajištění „úklidové místnosti“

– přístup k teplé vodě

Jak spolupráce probíhá:

Domluvíme se na konkrétní den a čas, tedy např.: středa dopoledne a v tento den bude vždy pravidelně úklid vašich společných prostor v bytovém domě proveden. Po každém úklidu společných prostor je proveden zápis/záznam, kdy byl úklid proveden, v kolik byl proveden, co bylo uklizeno a podpis zaměstnance jak pro vaši kontrolu, tak i pro kontrolu naši.

Co se týče vyúčtování, probíhá vždy fakturace 1x za měsíc se 14ti denní splatností.

Věříme, že Vám byl tento článek o úklidu společných prostor nápomocný. Pokud by jste však potřebovali více informací, neváhejte se na nás obrátit zde www.btfacility.cz/kontakt/

Tým BT facility – úklidová firma

Napsat komentář