REVOLUCE – Předplatné úklidu vašeho bytového domu, které si zamilujete!

Bydlíte v bytovém nebo panelovém domě a rádi by jste neřešili úklid společných prostor? Nedohadovali se se sousedy, kdo uklidil a kdo ne? nebo máte v domě již starší lidi, kteří nejsou schopni úklid zvládat ze zdravotních důvodů? a přitom by jste rádi zažili příjemný požitek z čistoty bez námahy?

Pokud jste odpověděli alespoň jednou ANO, máme pro Vás spolehlivé řešení PŘEDPLATNÉ ÚKLIDU SPOLEČNÝCH PROSTOR.

Přečtěte si co to znamená a jak to funguje

Funguje to tak, že naše specializovaná úklidová firma na úklid společných prostor bude pravidelně 1x týdně, nebo 2x týdně uklízet vaše společné prostory s individuální pečí. Před zahájením spolupráce se přesně domluvíme na konkrétním dnu a čase, kdy bude úklid probíhat a v jakém rozsahu a po celý rok Vám bude úklid z naší strany zajišťen stálou stabilní paní uklizečkou, která bude Váš dům udržovat v čistotě. Takže budete pokaždé vědět, kdy se zase vrátíme na úklid a kdy budou vaše prostory opět krásně čisté a voňavé.

Vy nám pouze na oplátku za tuto službu předplatné úklidu společných prostor platíte pevnou měsíční cenu, kterou si může dovolit skutečně každý a o nic jiného se nemusíte starat. My si zajistíme úklidové pomůcky, ekologické a profesionální čistící prostředky a vy si jen budete užívat čistých prostor.

Stejně tak jako již nyní spokojeně využívají výhod předplatného například společenství vlastníků Průmyslová 908-910 a desítky dalších společenství v celém Uherském Hradišti, Starém Městě, Kunovicích, Jarošově, Uherském Brodě a okolí. Reference od našich zákazníků si můžete pročíst zde – www.btfacility.cz/odpovedi-na-kvalitu-uklidu-od-nasich-stalych-zakazniku/

Naše úklidová firma BT facility se od prvopočátku specializuje na pravidelné úklidy a jsme odborníky na zajištění pravidelného úklidu společných prostor v bytových a panelových domech. Ve zlínském kraji jsme jako první zavedli a začali realizovat předplatné pravidleného úklidu společných prostor v bytových a panelových domech. Aktuálně uklízíme nejvíce bytových a panelových domů v kraji a na základě hodnocení naší firmy jsme nejspolehlivější úklidová firma.

Pokud Vás to zaujalo, kontaktujte nás hneď teď a domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

tel.: 777 646 259, email.: info@btfacility.cz, www.btfacility.cz

Bronislav Korda – jednatel