Proč outsourcovat úklid vaší firmy na úklidovou firmu?

Proč přenechat úklid vaší firmy či kanceláří úklidové firmě? Sami uznáte, že řešit provoz není nic příjemného a hlavně zabere nejvíce času, protože přináší různé nečekané starosti, které musíte řešit a pokud by jste měli ještě řešit úklid, zajištění prostředků a hygienického servisu, který Vás odtrhuje od vašeho firemního focusu a zaměření, tak vaše firma nemůže růst a stagnuje. Ne nadarmo se říká, věnujte se pouze vaší hlavní činnosti a na zbytek najměte externí lidi – na účetnictví účetní firmu, na úklid kanceláří úklidovou firmu atd…

Naše úklidová firma Vám zrealizuje pravidelné úklidy firmy, kanceláří, administrativních prostor a jejich příslušenství. Individuálně pro každého zákazníka zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku, na základě jeho požadavků, podkladů a prohlídky místa plnění.

V rámci pravidelného úklidu kanceláří zajišťujeme: pracovníky úklidu, náhradní pracovníky v případě nemoci apod., četnost úklidu dle požadavků zákazníka, profesionální úklidovou techniku, profesionální čisticí prostředky a ochranné pomůcky, kontrolu kvality úklidu oblastním manažerem, dodávku hygienického materiálu, mytí oken, čištění koberců a sedaček, další služby dle individuálních potřeb zákazníka.

Takže od nás získáte službu tzv. All in one.

Tým BT facility

Napsat komentář