Co nás odlišuje?

100% záruka spokojenosti. Bez řečí vyřešíme všechny problémy. Hned

Pokud nebudete spokojeni s kvalitou, provedeme úklid znovu na naše náklady. To je jeden z důvodů. proč jsme nejvíce a nejlépe hodnocenou úklidovou firmou v Uh. Hradišti a okolí.

 

Stabilní, proškolení a prověření kmenový zaměstnanci

Všichni naši zaměstnanci jsou proškoleni. Pečlivě je prověřujeme. Mají čistý trestní rejstřík. Přijedeme k vám s úsměvem, ve firemních uniformách a firemním autem.

Pojištění odpovědnosti způsobených škod

Naše firma je plně pojištěna až do výše 3 milionů korun u Kooperativa pojišťovna a.s. v případě vzniklých škod, což vám dává klid, když si nás najmete. Byli byste překvapeni, kolik úklidových firem nemá žádné pojištění.

Komplexní služby

Nabízíme široký výběr služeb pro váš dům, byt či firmu. Na výběr máte z několika služeb a to vše na jednom místě pod jednou střechou.

Pravidelná komunikace a kontrola

Se všemi našimi stálými klienty pravidelně komunikujeme a požadujeme zpětnou vazbu na kvalitu úklidu.

14

Více než 14 let na trhu jako záruka kvality

Úklidové služby poskytujeme v Uherském Hradišti a okolí  již od roku 2009, jako záruka kvality. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby v oblasti úklidu k vaší spokojenosti. Proto jsme nejdůvěryhodnější úklidová firma v Uherském Hradišti.

Zákaznický servis

Jsme denně od 7:30 hod. do 15:30 hod. na telefonu či emailu, 5 dní v týdnu. A slibujeme, že na každý váš email vždy odpovíme a to co nejdříve a v případě, že se nám nedovoláte, zavoláme Vám zpět. Je snadné s námi pracovat.

Stovky stálých zákazníků

Naše firma poskytuje služby pravidelně více než 175+ stálým zákazníkům z řad firem, domácností a bytových domů, jako záruka vaší spokojenosti.

Flexibilita

Jsme schopni Vám zajistit náhradu v případě dlouhodobé nemoci či dovolené paní uklízečky. Zaměstnáváme více než 65+ stálých zaměstnanců.

Ostatní naše služby