"Šetříme Váš čas a děláme šťastné prostředí"

Proč my?

100% Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni s kvalitou naší odvedené práce, stačí nás kontaktovat a my provedeme kontrolu naším vedoucím pracovníkem a případně zajistíme odstranění zjištěných chyb na naše náklady k vaší spokojenosti. Pokud však není zjištěna žádná chyba, zaplatíte nám náklady na kontrolu a záležitost bude uzavřena. 

Stabilní, proškolení a prověření kmenový zaměstnanci

Všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškoleni. Pečlivě je prověřujeme. Mají čistý trestní rejstřík a řádně sepsanou pracovní smlouvu.

Pojištění odpovědnosti způsobených škod

Naše firma je pojištěna až do výše 2 milionů korun u Kooperativa pojišťovna a.s. v případě vzniklých škod. Proto se nemusíte o svůj majetek bát.

Komplexní služby

Nabízíme široký výběr služeb pro váš dům, byt či firmu. Na výběr máte z několika služeb a to vše na jednom místě pod jednou střechou.

Pravidelná komunikace a kontrola

Se všemi našimi stálými klienty pravidelně komunikujeme a požadujeme zpětnou vazbu na kvalitu úklidu, kterou následně vyhodnocujeme.

11 let na trhu jako záruka kvality

Naše úklidová firma působí ve Zlínském kraji již od roku 2008, jako záruka kvality. Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujeme naše služby v oblasti úklidu k vaší spokojenosti.

Zákaznický servis

Jsme denně od 7:30 hod. do 16:00 hod. na telefonu či emailu, 5 dní v týdnu. A slibujeme, že na každý váš email vždy odpovíme a to co nejdříve a v případě, že se nám nedovoláte, zavoláme Vám zpět.

Stovky stálých zákazníků

Naše firma poskytuje služby pravidelně více než 139+ stálým zákazníkům z řad firem, domácností a bytových domů, jako záruka vaší spokojenosti.

Flexibilita

Jsme schopni Vám zajistit náhradu v případě dlouhodobé nemoci či dovolené paní uklízečky.

Ostatní naše služby