O nás

Jsme úklidová firma z Uherské Hradiště, která zajišťuje profesionální úklidové služby a údržbu nemovitostí, bytových domů, domácností a firem již od roku 2008 jako záruka Vaší spokojenosti v celém Zlínském kraji.
Naše motto: “ VŠE POD JEDNOU STŘECHOU“
PROČ MY 
– pojištění proti odpovědnosti za vzniklé škody ve výši  2 mil. korun,- vždy vypracujeme nezávaznou nabídku na základě osobní prohlídky,- garance spokojenosti,

– pravidelný kontroling zakázek a získávání zpětné vazby,

– pro stálé zákazníky smluvní ceny na vedlejší služby,

– po UH doprava zdarma,

– vyškolený personál s čistým trestním rejstříkem

………a především desítky stálých spokojených zákazníků.

Zajistíme pro vás komplexní služby jako outsourcing – úklid a údržba nemovitosti, pozemků, firmy, kanceláří, bytových domů, činžovních domů a panelových domů, domácností, ale také i chat a chalup na profesionální úrovni.

SPECIALIZUJEME SE NA PRAVIDELNÝ ÚKLID A ÚDRŽBU nemovitostí, kanceláří, firmy, rodinného domu, bytového domu (úklid bytových družstev, společenství vlastníků), panelového domu, činžovního domu, a úklid domácnosti (úklid po řemeslnících, malování, generální úklid) ale také i úklid chat a chalup. 

Nabízíme i další služby související s úklidem – strojní čištění koberců, sedaček a čalounění mokrou cestou, mytí oken, sečení, sekání trávy a údržba zeleně, hodinový manžel – údržba nemovitosti a realit = drobné opravářské práce, stěhování, čištění interiéru auta, žehlení prádla, půjčovna úklidové, čistící a zahradní techniky, úklid a údržba pozemků, stavební parcely, dodávka hygienického servisu.

Úklid a údržbu nemovitosti, bytu, domácnosti provádíme v  Uherském Hradišti, Veselí nad Moravou, Uherském Brodě, Uherském Ostrohu a okolí a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Zaručujeme vysokou kvalitu, profesionalitu, individuální přístup a maximální spokojenost našich zákazníků.

Ostatní naše služby:

Úklid domácnosti

Úklid firmy

Úklid bytových domů

Údržba nemovitostí

Údržba zeleně a zahrady

Čištění koberců, sedaček

Mytí oken

Strojové čištění podlah

Zapůjčení strojů

Čištění interiérů aut

Hygienický servis

Zpět