Čištění koberců, sedaček a čalounění

Potřebujete se zbavit nečistot (špíny, zápachu, prachu, roztočů atd.), které běžný vysavač a přípravky nevyčistí? Objednejte si u nás profesionální extrakční čištění koberců, sedaček a čalounění k Vám domů či firmy! Čištění koberců, čalounění a sedaček provádíme špičkovými stroji KARCHER v Uherském Hradiští a okolí. Čištění koberců, sedaček a čalounění probíhá přímo u Vás zákazníků. Používaná chemie zajišťuje ten nejlepší možný výsledek s ohledem na druh materiálu.

Schnutí koberce trvá cca 4-5 hodin. Vše záleží na typu koberce, na jeho znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti.

Rovněž si můžete půjčit stroj na čištění koberců na celý den (24 hodin) za 400,- Kč včetně všech nástavců a čistícího prostředku, který je již zahrnut v ceně, nebo na víkend (pátek až pondělí) za pouhých 750 Kč. Půjčovna čističů koberců Kärcher je pro vás dostupná 5 dní v týdnu.

Jak to funguje:

Čištění koberců, čalounění a sedaček funguje na bázi extrakčního čištění koberců což v praxi znamená, že voda s čistícím médiem je pod tlakem vháněna do čištěné plochy a následně i s nečistotami vysávána zpět do sběrného tanku přístroje. Díky tomuto systému čištění nedochází k nadměrnému opotřebování materiálu a vytrhávání vlasce. Tento způsob naopak vlasec regeneruje a navrací ho do původní polohy.

UPOZORNĚNÍ: koberce musí být před čištěním povysávané!

Čištění koberců 25 Kč / m2
Čištění sedaček 150 Kč / sedací místo
Čištění křesel 150 Kč / ks
Čištění židlí   55 Kč / ks
Objednat

Objednávka služeb

Jméno a příjmení *

Název firmy

Váš email *

Váš telefon*

Adresa provedení

Termín provedení

Čas

Druh čištění

Vaše zpráva

Minimální objednávka je 500 Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

 

Ostatní naše služby:

Úklid domácnosti

Úklid firmy

Úklid bytových domů

Údržba nemovitostí

Údržba zeleně a zahrady

Čištění koberců, sedaček

Mytí oken

Strojové čištění podlah

Zapůjčení strojů

Čištění interiérů aut

Hygienický servis

Zpět