Proč si nechat vyčistit koberec nebo sedačku odborníkem?

Hloubkové čištění koberců, sedaček a čalounění doporučujeme minimálně 1× ročně. Dnes už snad každý ví, že i při běžném provozu koberec, sedačku a veškeré čalounění navštěvují nevítaní hosté v podobě prachu, odumřelých roztočů, zašlapané špíny a dalších nepříjemností, které jsou okem neviditelné, ale mohou nám zadělat na různé zdravotní potíže a alergie.

ref-004_lpredpo_006_l

Proč je čištění koberců taková věda?

Každý koberec je jiný. Je na něj vyvíjena rozdílná zátěž, má jiný chlup, materiál, barvu … a jeho čištění není pro někoho, kdo nemá k dispozici správné prostředky, vůbec lehké. Naše firma pro vás strojové čištění koberců ráda zařídí. Dbáme přitom na individuální přístup, některé koberce více nebo méně namáčíme, některé můžeme mechanicky drhnout a jiné zase musíme čistit pouze suchou cestou. Vtip je v tom, že máme k dispozici přístroje, chemii a techniku, která to všechno zvládne. A samozřejmě jsme také obeznámeni s technologiemi postupu a víme, co na které nečistoty platí a co si můžeme u kterého koberce dovolit.

Čištění až do posledního chlupu

Z vaší firmy či domácnosti se vždy snažíme neodejít, dokud nebudou všechny nečistoty z koberců venku. S naší technikou a zkušenými odborníky na úklid umíme vyčistit až 1 500 m2/den. Výsledkem bude vyčištěný a ošetřený koberec, zbavený všeho, co do něj prostě nepatří.

Kde zajistíme čištění koberců

V domácnostech –byt nebo dům, v kancelářích, restauracích apod.

Prozradíme vám náš postup

Možná si říkáte, v čem je naše firma lepší než jiné. Už jen to, že uklízíme již od roku 2008 po celém Zlínském Kraji, by vás mohlo přesvědčit. Překážkou pro nás nejsou zašlapané žvýkačky ani zaschlé fleky. A pokud vás ani to nepřesvědčilo, můžete se podívat na naše postupy při vysávání mokrou cestou.

Postup čištění mokrou cestou

Napřed koberec důkladně vysajeme profesionálním vysavačem a zbavíme jej tím těch největších povrchových nečistot. Poté na něj naneseme impregnační čisticí roztok a necháme jej 10 minut působit. Následuje samotné extrakční čištění a neutralizace čistou vodou. Váš koberec poté bude nějakou dobu schnout, přičemž doba schnutí závisí na stupni znečištění, výšce chlupu a větratelnosti prostorů. Nemusíte se však bát, že bychom narušili nějakým způsobem chod vaší firmy. Vždy se s vámi předem domluvíme na čase, ve kterém se vám to nejvíc hodí. Takže k vám přijdeme klidně v noci a váš koberec bude do rána jako nový!

Proč si najmout úklidovou firmu?

Možná si stále říkáte, v čem jsou úklidové firmy lepší, než ostatní osoby poskytující úklid. Odpověď je celkem jednoduchá. Odborné úklidové firmy majík dispozici profesionální stroje, čisticí prostředky a tým pracovníků školených na konkrétní postupy. Při úklidu jednotlivých prostor dodržujeme samozřejmě pravidla a hygienické zásady.

Výsledkem každé naší návštěvy je tak skvěle čistý prostor, který není uklizený jen „na oko“, ale kompletně, do hloubky a pečlivě. Tým našich pracovníků tvoří prověření a školení pracovníci, za jejichž práci vám ručíme.

Napsat komentář