JAK UMÝT OKNA BEZ ŠMOUH?

 • Autor příspěvku
 • Rubriky příspěvkuBlog

Chcete okna bez ŠMOUH? Chystáme se vám poskytnout tipy od našich odborníků na čištění oken .

Profesionální tipy:

 1. Nepoužívejte čisticí prostředky na sklo na bázi čpavku nebo alkoholu, nebo klasické okeny. Myslíme si, že tyto produkty pomohou účinněji vyčistit oblast, ale mohou zanechat šmouhy a zanechat film, který přitahuje prach a když zasvítí slunce, nevypadá sklo hezky.
 2. Nikdy nepoužívejte žiletku na holení, nebo jiný druh čepele ani houčiku s drátěnkou k seškrábání lepkavých zbytků z okna. To může způsobit škrábance, které nebude možné opravit bez výměny celého okna, ale kupte si speciální skrabku na sklo.
 3. Pokud zjistíte, že po vyčištění okna stále máte šmouhy, jednoduše opláchněte čistou vodou, abyste odstranili zbývající čisticí roztok.

Doporučené produkty:

 1. Mycí prostředek na mytí nádobí- klasický obyčejný JAR + ocet (jar odmastí sklo a ocet naleští sklo)
 2. Stěrka
 3. Kbelík dostatečně velký pro vaši stěrku s teplou vodou
 4. Hadr z mikrovlákna 2ks – 1x na utírání stěrky a 1x na očištění rámů
squeggee pro okna bez pruhů

Proces:

 1. Do kbelíku dejte teplou vodu s 1 lžičkou čisticího prostředku (občejný klasický JAR funguje opravdu dobře) a promíchejte s trochou octu
 2. Navlhčete hadřík z mikrovláken ve vodě a otřete okno (doporučujeme otřít 1-2 okna najednou, aby neměla šanci zaschnout)
 3. Pomocí stírací lišty vyčistěte vodu ze svých oken a zajistěte čištění bez pruhů!

Pokud trávíte raději svůj volný čas s rodinou nebo se věnujete vašim koníčkům, můžete se obrátit na naši odbornou úklidovou firmu a my provedeme mytí oken za Vás.

Více informací o naší službě mytí oken se dozvíte zde https://btfacility.cz/myti-oken/ kde si můžete rovnou objednat pohodlně online termín nebo získat zdarma cenovou nabídku.